Craciun de vis pentru batranii nostri!!!

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Felicitari Buggy! Multe de la mine si sa dea Dzeu sa mai poti sa faci astfel de campanii si la anu'. Bravo!
Eu nu am fulgulet! Nu pt asta am donat cate ceva dar e asa de frumusel fulguletul ca vreau si eu dar daca nu e, nu e, importanta e fericirea batraneilor nostri.
Va pup! Craciun fericit!

"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

Andreea, multumim ca te-ai ocupat atita timp de organizarea acestor evenimente frumoase si ne-ai mobilizat in jurul tau. Imi pare rau ca nu am apucat sa il vad si pe Moshu', dar sint convinsa ca a iesit totul extraordinar.

Cind ai un pic de timp, chiar si dupa sarbatori, as vrea tare mult sa ne intilnim la un suc, sa discutam de una-alta...

Pina atunci, multe bucurii in anul care vine - ca putere sa realizezi tot ce iti doresti, stim sigur ca ai .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Dana, multumesc de urari, un an bun si plin de realizari iti doresc si tie si va doresc tuturor de altfel. Craciun fericit si sa va aduca Mosul cat mai multe bucurii!Cum totul a fost dus la bun sfarsit, acest subiect poate fi inchis. Va multumesc foarte mult si vom continua din ianuarie mai departe sa vedem cum ii putem sustine in continuareP.S Dana, mi-ar face placere sa ne mai vedem"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput