Craciun de vis pentru batranii nostri!!!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cloreta spune:

Am depus si eu astazi in contul lui Marius. Va putem ajuta si altfel?

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicutza3 spune:


Pot ajuta la asamblat cadouri, tiparit etichete, cumparaturi (dar nu am masina), carat, impodobit... si o sa fiu duminica acolo. Doar sa-mi spuneti unde e nevoie de mine si la ce ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Eu am un program super aglomerat din pacate,insa duminica voi fi acolo.
Buggy,oricum tinem legatura.

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyonise spune:

Andreea, nu voi putea ajunge duminica, ceva complicatii. Insa, daca ai timp, ne putem intalni joi, sa/ti dau niste banuti si un #351;al foarte frumos pentru italianca.
Mai am sosete groase barbatesti,diverse obiecte, insa acestea pot fi duse si ulterior.
Astept un semn.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Dyonise nu-i nimic As putea sa ne vedem joi singura mea problema ar fi ca nu prea pot sa ma indepartez de zona biroului. Daca ai putea sa ajungi pe Calea Mosilor ar fi extraordinar.
Multumesc mult."Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

buggy,
nu am primit nici un semn de la tin in legatura cu felicitarea...
ti-am trimis pm...
imi pare nespus de rau ca nu pot participa la serbare, insa sper ca intr-o viitoare ocazie sa nu lipsesc...

astept vesti
ajutati la terapia pt Ema

Mari, mami de Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyonise spune:

Andreea, am vorbit cu sotul meu si va veni el maine la locul stabilit, pana in ora 5. te suna cand ajunge acolo.
Iti trimit 50 Ron + 20 Ron de la colega mea Liliana si salul promis. regret ca nu pot fi alaturi de voi dar sunt sigura ca va iesi frumos, judecand dupa ceea ce am vazut datile trecute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Mari_Paun, ti-am trimis PM. "Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Ana-Maria, nu am primit banii Am mers ieri la banca si erau 100 de lei intrati de la Terry. Am reverificat celelalte extrase si nu sunt.
Dyonise am primit coletul, multumesc mult.
Azi la 8 mergem la cumparaturi. Va astept cu drag daca puteti"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

buggy,
nu am primit pm, dar tio-am trimis eu unul...
scriu si aici, daca nu are cine sa listeze felicitarile, le voi da in noaptea asta sa listeze cineva...maine le trimit la bucuresti, prin coordonatoarea Emei, la 17-18 ajunge in |Bucuresti
ce zici?
ajutati la terapia Emei

Mari, mami de Ema

Mergi la inceput