Craciun de vis pentru batranii nostri!!!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

quote:
Originally posted by ana maria

Am depus si eu azi 30EUR. iti dau datele mele pe PM ca sa verifici cand intra.

Ana Maria si Victor Stefan (15 12 2004)



Succes si s-auzim numai de bine!!!



Buggy, te rog frumos, poti sa confirmi daca ai primit banii de la mine? Ti-am trimis prin banca de acum o luna si ti-am scris un email cu datele chitantei de la banca. Nu ti-a mers PM atunci. Nu mi-ai raspuns nimic. Daca nu au ajuns, merg la banca sa ma interesez.

Ana Maria si Victor Stefan (15 12 2004)



Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Ana- Maria te rog mult sa imi mai trimiti inca o data datele tale. Eu de doua saptamani nu am avut timp sa ajung la banca din pacate. Am niste extrase de cont si le mai verific inca o data.
Multumesc"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Buggy vre-un semn cu plicul meu ? L-am expediat in acelasi timp cu plicul pt. Tzuni si al ei a ajuns , macar sa merg la posta sa intreb

Oana de Iustiana Noemy(4.11.1999) si Jasmine Neidyn(28.12.2005)


JASMINE
www.dropshots.com/Bombonica" target="_blank">VIDEO 1 , www.dropshots.com/bombonica1" target="_blank">2

www.onetruemedia.com/shared?p=189e1555048a1ba8191351&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MY ANGEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Nu am primit inca. La fel s-a intamplat si cu plicul Valentineq, la mine a ajuns mai tarziu cu vreo 2, 3 zile. Nu stiu de ce. Cum apare cum te anunt.Edit: Saptamana viitoare mergem la batrani. Vineri seara as propune sa mergem la cumparaturi. Eu o sa vin cu o masina dar ar mai fi nevoie de cel putin una."Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

vineri adica azi, sau vineri pe 15?
banuiesc ca pe 15, insa din pacate atunci vine mama si trebuie sa o astept la gara... iar "soferul" e si el ocupat cu ceva atunci :(
pot insa sa ma ocup inainte, singura, de o parte din cumparaturi. cu o lista si o limita de buget, ma descurc. cum crezi tu ca e mai bine. ufff, mereu ma ofer sa fac ceva si apoi zic ca nu pot :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Felicitari pentru ceea ce faceti.
Am depus si eu astazi in contul deschis de Marius.

Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Buggy, am trimis si noi 25 ron (i-a depus sotul meu azi in contul de la Transilvania).
Toate cele bune si un Craciun binecuvantat tuturor!

Gratiela, mamica strumfilor Mariuca si Stefanut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BOCANILA spune:

Marius am depus si eu in contul tau astazi 30 de lei.
Astept confirmarea si steluta bineinteles!

poze cu familia mea
Daca vrei curcubeul,atunci trebuie sa te obisnuesti cu ploaia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Am primit bani de la Kitty-70 lei-prin plic"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Bombonica inca nu am primit plicul. Sper sa ajunga. Nu am ajuns inca la banca pentru confirmari si imi cer mii de scuze.Oricum pana joi trebuie sa ajung. Vineri mergem la cumparaturi cum ziceam si as mai avea nevoie de o masina sau doua. Dana_e m-ar ajuta foarte mult daca te-ai ocupa de sucuri si niste borcanele de dulceata sau miere. Ar trebui cate 200 din fiecare. Sucuri sa fie la jumatate sa zicem. Crezi ca te descurci? Putem sa ne vedem inainte sa iti dau banii sau dupa. Am nevoie musai de factura si chitanta. Tot niste sticle de suc ( de 2 l) ne-ar mai trebui ca sa ii servim pe cei prezenti la sarbatorire si la impodobirea brazilor.Duminica de la 10 la 12 ii sarbatorim pe cei nascuti in decembrie. Urmeaza apoi masa si o pauza mica de odihna si de la 14 pana mai pe seara impodobim brazii, vine mosu'Am avea nevoie de un mos. O sa vad poate mai reusesc ca anul trecut, sa conving un actor de-al meu sa vina, dar daca nu reusesc, trebuie sa avem un plan de rezerva"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput