Craciun de vis pentru batranii nostri!!!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Buggy, am primit PM...merci..maine fac cumva sa iti trimit banutii

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Didi-anda nu am primit. Incearca un PM mai bine daca poti.Multumesc mult."Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Buggy am inteles ca ai primit banutii ...

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Da am primit. Multumesc mult"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Buggy, ai primit lucrusoarele? Eu nu am apucat pana la ora la care scriu mesajul asta sa vb cu sora mea. Vroiam doar sa imi cer scuze ca hainele nu sunt foarte calcate (curate si aerisite sunt). Nu am avut efectiv timp sa stam sa le calcam si sa le impachetam. Sper ca e cineva acolo la camin care sa se ocupe un pic de ele, sa le sorteze. Sper ca si farfuriile si canile sa fi ajuns intregi la destinatie.
Astept confirmarea ta.

Sper ca le-am putut fi un pic de ajutor si le urez prin intermediul vostru, al celor care veti fi acolo de craciun, sa fie sanatosi si sa nu uite sa zambeasca chiar daca viata lor e grea. Sarbatori fericite!

"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Inca nu le-am primit. Am avut foarte mult de umblat si nu am avut timp de loc. Maine in schimb o sun imediat ce ajung la birou. "Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Buggy, nu ne dai si noua un fulgulet langa nume?

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Va rog sa cititi cu atentie faptul ca fulguletii sunt atasati tehnic doar de www.desprecopii.com, doar membrilor site-ului care sunt confirmati in mod oficial ca si donatori prin conturile www.desprecopii.com special deschise, conturi publicate oficial de la inceputul actiunii care sunt in responsabilitatea www.desprecopii.com. In afara de aceste conturi pentru RON si Euro, modalitatile acceptate de site sunt cele deja cunoscute, respectiv prin moderatorii desemnati pentru partea externa Romaniei prin mijloace de decontare electronice pypal sau donatii directe, sau pentru Bucuresti pentru cei care nu au operat prin conturi bancare dar au operat DOAR prin moderatorii desemnati prin donatii directe catre acestia. In toate cazurile sumele sunt centralizate doar bancar identic actiunilor precedente.


Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

ok marius, merci pt lamurire, nu este nici o problema, bine ca am reusit sa contribui si eu cu ceva, cu sau fara fulguletz ideea este sa-i ajutam pe oamenii aia sa aiba niste sarbatori mai frumoase.

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Multumesc pentru intelegere. Avem si noi reguli si tinem destul de mult sa le respectam pentru a evita orice discutii ulterioare si pentru a putea sa certificam oricand ceea ce tine strict de noi tocmai pentru claritate si transparenta totala.
La urma urmei dincolo de toate sau de orice efectul conteaza si acestia sunt destinatarii finali. Aceasta este si opinia mea. Va asigur in egala masura ca sunt donatori cu sume considerabile ce au ramas anonimi. Nu pt a justifica acordarea fulguletului ci asa ca si gest. Unele(nii) nu mi-au cerut dar ii stiam dupa nume. Gestul conteaza.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput