Craciun de vis pentru batranii nostri!!!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Catrinel, exista la subforumul "discutii generale" date despre cine se ocupa de fonduri paypal. Multumesc mult.Monicutza3, ma bucur foarte mult. Avem mare nevoie de ajutor la cumparaturi, la eveniment etc. Te trec pe lista cu prezente atunci"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Catrinel paypal Veve si cu mine.
Pentru copilasi trimiti la Veve hippodancer@gmail.com si la batranei la mine ovidiu_m_b@yahoo.com


Oana_B

Donatii - Craciunul Bunicutilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Buggy, banii au intrat in cont. Marius mi-a confirmat deja de vreo saptamana. Pupici.

lina, cu Alina si Ana... si tati, evident

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

Oana multumesc! Bebe nu-mi lasa asa mult timp pt cotrobait pe forum, si vreau neaparat sa contribui si eu.

Edit: am trimis banutii.




Catrinel, mama lu' Oana (23 martie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Primit Catrinel, multumim ma'c sa actualizez.

xoxo


Oana_B

Donatii - Craciunul Bunicutilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Buggy Expediat si eu plicul astazi , sper sa ajunga fara probleme

Oana de Iustiana Noemy(4.11.1999) si Jasmine Neidyn(28.12.2005)


JASMINE
www.dropshots.com/Bombonica" target="_blank">VIDEO 1 , www.dropshots.com/bombonica1" target="_blank">2

www.onetruemedia.com/shared?p=189e1555048a1ba8191351&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MY ANGEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

pupici pt Carolina, cu Alina si Ana... si tati, evident, am citit despre actiunile vooastre si va felicit pt ca ajutati atatia copii...
va dorim sanatate si numai bucurii
va imbratisam cu drag
Mari si Ema

povestea Emei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

buggy, as vrea sa donez si eu niste banutzi, cred ca 50 ron, dar m-ar ajuta foarte mult daca as putea sa ti-i dau personal, sa nu mai fac un drum la banca. Am fosrte multe drumuri prin oras si mi-ar fi usor sa ne vedem undeva. Astept un nr de mobil pe PM.
In acest week-end voi fi la munte, dar de luni sunt in Bucuresti.

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Carolinah, am vazut, urmaresc cu sufletul la gura postarile lui Marius. Din pacate nu am avut timp sa trec pe la banca saptamana asta sa fac confirmarile celor care mi-au trimis in cont. Luni insa, ma duc cu siguranta.
Miag, ti-am trimis PM"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

buggy, ti-am scris un mail...l-ai primit?

Mergi la inceput