"Cei mai iubiti dintre paminteni" :-) (2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

io trec razant prin poiana sa intreb daca e seceta,pentru ca azi dau de beut.
Am fost la interviul final si se pare(in proportie de 99,9999 la suta:)) ca voi fi angajata definitiv,si mai ales ,cu salaru solicitat!Bre,nu stiu cit i-a impresionat diploma mea de litere(care se potriveste cam ca nuca-n perete cu ce fac acum:)),dar sigur gargara verbala de la Romanika mi se trage,ca i-am zapacit de cap:))
E important pentru mine sa primesc acest post definitiv,pentru ca,dupa cum se zice prin Suiden,daca ai post definitiv poti sa te lasi de munca
P.S.-ce au domle cu Mariuca daneji??:))Zau daca nu si io as fi purtat rochia aia de mai multe ori:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Rayu, bravoooo!!!!
Si eu dau de baut, gata compozitia!!!

sau mai bine zis, primu draft, maine toata ziua o puric bine de tot, dar astea-s detalii placute,gen nuante, frazare, brizbrizuri, greul s-a duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus!!!!!!





Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Beau si eu cu voi, Rayu si Sabina!!! Ca azi scapai de antibiotice!



Mihaela si fetele mele

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina ,calatorii,1,2,3,4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

Iar e chef in poenita?
Dau si io de beut atuncea ca maine iar e zi libera !
Mai viu io mai pe seara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

membruletz, iar zi libera? aaaaa, care-i ocazia, tusentz?

Daca esti Pârâcios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Si unul de la mine sa uit de suparare si de boala! Hac

Eu nu prea stiu ce sa zic, da' am mai scris si io sa nu vi se faca dor de mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

pegasina, pai scrie mama orice.Ti-a trecut raceala? Ana cum mai e?

eu am in fata o mare ulcica cu...ceai, :))))
pt ce e zi libera?cum,va ziua mortiloe? parca imi suna ceva 1 noiembrie asta.
Brava Miha!!! pt scapatul de antibiotice.



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Sabina, aici in ardeal se "sarbatoreste" 1 nov ca fiind ziua mortilor. E un adevarat ritual. Lumea merge la cimitir, isi curata mormintele, pun coroane si flori, impodobesc chiar mormintele cu flori si lumanari. E un adevarat spectacol dupa lasarea serii, e frumos. Am sa incerc sa fac maine seara poze, nu stiu cat de reusite vor fi pe intuneric...

tzuk, merg sa culc copilutzul.

Mihaela si fetele mele

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina ,calatorii,1,2,3,4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

ELENAAAAAA, chiar au acceptat sa-ti dea cat ai cerut?? muamaaaaa ce ma bucurrrrrrrr!!!!Atunci sa bem


Mara, sper ca stiu bine, voi stati in bloc ANL, nu?? Daca da, stii cumva daca proiectul ala de lege cu privire la blocurile ANL a intrat in vigoare?? Multam fain (anticipat )

Scuzati-mi nesimtirea Am dat buzna si nu v-am dat "BUNA SEARA"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Bonsoir :-))
Avui azi o zi de maare angajament ...abia acu' ajunsei pe-acasa Asa ca n-avui rabdare sa citesc tot articolul ala cu cel mai mare tower si nici linku' la EvZ nu mai e valabil), drept pentru care nu stiu de ce va rideti mai mult..(mie mi-o fost de-ajuns cum ca ala pleca din 96 din tara, da' locui 26 de ani la Londra:-).
Cit despre Ioana, mi-a placut cum nu se considera ea scriitoare ...io-i urez spor la scris si abia-i astept al doilea roman!!
Rayu, felicitatiuni...iti doresc sa iesi la pensie, de unde vrei tu!!!
Sabina, pai cu ceai, mai, cu ceai??? Digiaba ne mutaram de la bebelaci, in zona libera de nealcool?? Felicitari si tie si mult succes!!
Pai sa intru si io la rind, cu Pegasa, miha si cu doruletz ...sa bem
PS...Rayu, nu danejii avura ceva cu rochia Marioarei (si mie-mi place), ci tasmanienii ei

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput