"Cei mai iubiti dintre paminteni" :-) (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:


nu-mi iese



da bag ciocolata Ritter sport Amaretto si ma simt mai bine.
Qualität im Quadrat







Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

rayu, gata curatenia prin poiana? vazui si io bre un documentar d'asta, era vorba despre cupii din Palestina care se antrenau sa se explodeze, chiar si fetite, ti se zbarlea paru pe ceafa. cre' ca am linku p'acilea, daca il gasesc il pun da' aia sensibili sa nu se uite ca acolo e lume nacajita rau, rau nu asa putin.

valentina, nu se intampla mare lucru p'aci, detera foc la neste autobuze din care unul in marsilia unde arsera rau pe o fata care se afla inauntru si nu reusi sa coboare la timp . neste nenorociti, minori in plus. Insa trebuie tinut cont de 2 circumstante: una ca ziaristii se apucara sa 'comemoreze' un an de la evenimentele din toamna trecuta, fapt ce le dete idei la netrebnici, si 2) e inceputul campaniei electorale si fiecare candidat trage si el sforile cum poate si pe unde poate.
hai ca mai viu io, ma duc sa fac baie piticaniei

PS bre, cum ii invatati p'astia mici mici cu noua ora? ca io ii spusei Gepetii ca trebe sa doarma cu o ora in plus dimineata da' se vede treaba ca nu inteleasa de vorba buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Bonsoir :-))
Sabino, baga matale amaretto printre bemolii si diejii tai, ca sa vezi ce disociate o sa tii dupa ce scapi de compozitii!!. A propos, io slabii 3 kile, saptamina trecuta, da' pusei unu' la loc, dupa ce-mi aduse colegu' belgian trufe de la Bruxelles!!!

Presa australiana o lua pe Mary in vizor, ca purta simbata aceeasi rochie pe care o purtara, mai deunazi la Hollywood, in acelasi timp si in acelasi loc Christina Applegate si Rachel Griffiths. Da cica o iertara pe printesa ca e gravida

Gata ma duc la nani cu "Toba de tinichea"!!
Somn usor


pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Lil, esti dura:))

din pacate alta mancare nu prea bag:D f prost pt sanatate, dar riscuri minore pt silueta si-asa paraginita:)))


am biruit oarescum portiunea care nu-mi iesea....dar, desi sunt prea obosita sa scriu, nu pot adormi.Nik interesant la zz, plictis domne!!!



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

www.hotnews.ro/articol_59056-Un-arhitect-roman-a-proiectat-cel-mai-inalt-turn-din-lume.htm" target="_blank">catalin dragomir, arhitectul care a proiectat turnul GMT





Daca esti Pârâcios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

wow, ce mari ati crescut!!! ...intr-o zi cat altii in zece...de asta-mi place de voi......ca v-am gasit cam greu e o alta poveste...

www.cotidianul.ro/index.php?id=4627&art=298&cHash=bc31afba54" target="_blank">ma mandresc si eu cu cate ceva...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voljena spune:

quote:
Originally posted by arboria

www.hotnews.ro/articol_59056-Un-arhitect-roman-a-proiectat-cel-mai-inalt-turn-din-lume.htm" target="_blank">catalin dragomir, arhitectul care a proiectat turnul GMT





Daca esti Pârâcios






cititi articolul original si mai ales comentariile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:


Mara, am citit motivul de mandrie:)



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

quote:
Originally posted by arboria

www.hotnews.ro/articol_59056-Un-arhitect-roman-a-proiectat-cel-mai-inalt-turn-din-lume.htm" target="_blank">catalin dragomir, arhitectul care a proiectat turnul GMT






eu sunt uimita! oare de ce au scris articolul, sa verifice vigilentza cititorilor???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

nu stiu alte ziare cum is, da' ez incepe sa semene cu arici pogonici

Daca esti Pârâcios

Mergi la inceput