"Cei mai iubiti dintre paminteni" :-) (2)

"Cei mai iubiti dintre paminteni" :-) (2) | Autor: lilanda

Link direct la acest mesaj

Continuam??? :-))



(1)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Daca terminarati cu liposcutiile si silicoanele, trebe' musai sa va faceti si implant de gene
E la moda si e, la o adica, numa' 3.000 de dolari anestezia ...la un ochi

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

lilutzo, am citit si io despre transplantul de gene
in anul doomiipaishpe o sa fie la moda sa-ti pui genele pe moatze

si daca ai parul cretz natural, te duci sa iti indrepti genele

de lebede nu zic nimic. delfinii or fi tot atat de
naturali?



Daca esti Pârâcios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

'neatza!

Laura Marko a platit pentru un pamatuf din fulgi de sters praful, in jur de 15 milioane de dolari ... mai bine zis pentru ca l-a folosit in scopuri sexiste zvanturandu-l insotit de comentarii la fel de sexiste, prin fata angajatului sau, care a dat-o in judecata dupa ce a fost data afara cand a opus rezistentza :-)

io tot maimutzele bisexuale le prefer :-))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

'Neatza si io
Beepaie rau de tot pe-aici...mi se-ntoarsera soata si ciinele muraturi de la plimbare!!!
adeluctzo, cine Laura Marko, aia, ca n-auzii de pamatufu' ei ???
arborico, good point asta cu paru' cret ...o adevarata dilema ca si aia cu daca e bine ori nu sa-ti pocnesti dejtele??..ale mele sint tare tacute, nu zic nimic, oricit de tare le-as presa!! O fi de bine, ori n-oi avea gaze destul??

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

neata!
Zau ca-mi place la adolescenti:))
Asaaaa...sa va zic ce am facut ieri.Ies in oras cu consortul si Bubu.Intelegerea de acasa a fost asa:
Tu te plimbi cu copilu prin magazine,eu ma plimb singura prin magazine.Nu de alta,da altfel probez una alta si altfel scot portofelul din geanta,parca nu am asa multe mustrari de constiinta ca-mi cumpar mie tzoale si nu puradelului:))
Zis si facut.Dacu isi ia odrasla,eu dispar in ceata(adica la shopping).Dupa vreo ora asa...intru intr-un H&M.Inghesuiala mare,ca deh,a fost zi de salarii.Cind sa trec vijelioasa de la un raion la altu,vad un cap cunoscut.DACU!Ma vede si el...trec razant pe linga el,soptind printre dinti:Unde-i co-pi.....Daca strecoara si el printre dinti:Fa pashi ,dispari!!!Apoi o vaz pe cumatra Bubu in fata lu dacu,noroc ca nu m-a vazut ,ca ar fi inceput sa urle dupa mine...io mi-am vazut de drum,dacu a tinut-o tot drept directionind copilu printre oameni,si uite asa,am scapat sa umblu si io linistita prin magazine fara bubulina:))
Sint o mama denaturata,care fuge de propriu cupil:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:


Da' intrebarea e, ce cauta dacu' in has si em??? :-)) Te spiona??

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

quote:
Originally posted by Rayuela

Sint o mama denaturata,care fuge de propriu cupil:))
Ihi... si io. Am trimis-o in deplasare la bunici, ca cerebelul meu nu mai suporta poluarea sonora deloc.

Oameni buni, fimea la 5 ani a pierdut deja un dintisor si alti doi se misca intr-o veselie! In ritmul asta am toate sansele sa am liniste de Craciun, ca fara dinti in gura nu stiu cum mai articuleaza ea cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

ce sa mai vorbim despre mine, care am trimis=o de miercuri ca sa pot lucra:D
si acum mi-e un dor de ea de mooooor.

Rayu, stai calma, si noi facem la fel:))



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

lil,nu stiu cum naiba ne-am nimerit si io si dacu la momentul T in locul L :))
Cert e ca mamirayu a reusit sa sparga baierele pungii,mi-am achizitionat un pulover de la Top Shop cu maneci clopot,o culoare absolut imposibila,un verde de verde,turbat rau de tot.Acum stau si ma uit la el si ma intreb:chiar aveam nevoie de manecile alea clopot?:))
pegasa,sabina,bine ca nu-s singura:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irimell spune:

'na seara poiana plina de adolescenti! Am citit din urma si am uitat ce vroiam sa zic, evident.

Ma intrebase cineva de botez, nu mai stiu cine si-mi cer scuze. Botezul e duminica asta si baietelul e jumi-jumi japonez-roman si-l va chema Andrei. E grasut, cu perisor zburlit in toate directiile si greeeu, de cred ca nu-l voi putea tine in brate tot timpul (stiti voi...vertebratu'). Aici nu e chiar atit de strict cu botezul, asa ca nu e deloc complicat. Abia astept sa vad cum e!

Pe aici e o toamna frumoasa, incetisor incep sa se inroseasca frunzele si promit sa vin cu poze. Cum a fost la voi Halloweenul? Aici a fost nebunie mare. Cred ca daca am initia si martisorul, tot asa nebunie mare s-ar produce...

Aaa, desi cu intirziere, Laura, La multi ani! si sarcina cit mai usoara! Nici eu nu am cum sa-ti transmit altfel, asa ca scriu aici, poate citesti!

Am uitat sa va zic ca 'salata Poiana' a avut un succes teribil la japonezi. Multam pentru reteta!

Va pup, ma duc sa ma uit pe poze bubulicesti!


PS: Chiar, Adelutzdragutz, cine e Laura Marko?



Mergi la inceput