"Cei mai iubiti dintre paminteni" :-) (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irimell spune:

Si daca vreti sa va imbogatiti garderoba, uite si o www.globalsurfnews.com/news.asp?Id_news=24554" target="_blank">sugestie.

Seara buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Iaca aparu si www.miami.com/mld/miamiherald/15876082.htm" target="_blank">Fidel la televiziune ca sa convinga poporu' ca n-a murit ..inca

Irimellu, pe-acilea nu prea se sarbatoreste Halloweenu'; sint reclame la costume, la bostani, la dulcegarii, dar nu-s bagate-n seama. Insa poate-ti spune doruletz cum s-a sarbatorit in Franta :-))

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voljena spune:

salutari... suntem iubiti si adolescenti pe deasupra

fideluta traieste?? io credeam ca-i facem de 40 de zile... hmm...

lilanda - mai bea niste borsec pt bule

din ziarele de duminica: da vinci fuse pe jumate arab: ta-su l-ar fi avut cu sclava sa araboaica. expertii au studiat amprente si au analizat 'tiparul', cica exista un link care arata etnicitatea... se confirma ceea ce documente descoperite in 2002 arata si anume ca mama lui a fost o sclava provenita din estul mijlociu...

mi-am luat viza de israel, acum ma duc sa citesc stirile sa vad daca mai ajung acolo sau nu http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/middle_east/6095608.stm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Ia ca, azi facui de straja ZZ-ului, asa ca e vremea sa ma retrag si io la ale mele..
Cit despre Da Vinci, arab-ne-arabat...asta fu incontestabil un geniu! La Ufizzi am prins expozitia "Mintea lui Da Vinci", cu studii si artifacts ale masterului; mi s-a parut si mi se pare incredibila usurinta cu care a abordat sistematic domenii pe cit de diferite pe atit de dificile
voljena, cind plecati???

Va pup si somn usor!!

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voljena spune:

pe 9 nov (stam pana pe 16) - si pe aceasta cale implor pe toti implicati sa nu-mi strice vacanta ca alta nu am pe anul asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

Si arab si homosexual? valeu, si integristii ce zisera?

ce halouin fratilor, ce e aia? astia pusera direct bradutii de craciun, nu-s mai aminteste nimeni de vrajitoare si alte scarbosenii.

va pup la gramada de data asta ca mor de somn si sunt chiauna de la urletele pe care le incasai azi de la Gepeta . De abia o astept pe Fransoaz maine s-o preia, ma gandesc serios ca am sa-i maresc salariul sau macar sa-i dau un spor de periculozitate

Bonne nuit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voljena spune:

articolul fuse scris in spiritul - ne bucuram tare ca acum stim ceva de biologia acestui om extraordinar - dr luigi capasso (antropologist la univ chieti, omul care a condus cercetarea)... nu aparura comentariile inca

sir paul mccartney cica s-a purtat oribil si cu nevasta linda...

ministrului mediului i-au analizat pungile de gunoi si omu' nu sortase bine... asta ca ne innebunesc cu reciclarea... pe un tip l-au amendat ca a pus un plic in punga cu metal

de asta ce ziceti? http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/news.html?in_article_id=413345&in_page_id=1770

care mai primiti refugiati din uk?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

neatza!
Azi deretic prin poiana
Sint acasa din motive de gradinita inchisa,asa ca stau cu Bubu,care este suspect de cuminte.Cind e asa de cuminte imi vine sa-i iau temperatura,sa vad daca nu e bolnava:))
dorule,welcome,intri curind in perioada celor "terribles twos":))Sa vezi de acu incolo distractie:)
Altfel,fustele japonezelor sint criminale,la Einstein si Da vinci nu ma bag,cit despre chipu ala cu care o sa ne controleze astia....vai de capu nostru.
Apropos:mie nu de chip mi-e teama,ci de faptu ca peste vreo 10 ani o sa umblu cu burka in cap,si nu-mi sta bine:((Am vazut un documentar despre Pakistan,luau interviuri la pusti,despre sinucidere.Se pare ca sinuciderea e considerata pacat,daca te sinucizi ca asta ti s-a sculat pe chelie,de amor sau mai stiu eu ce.Insaaaaaaaa...daca te arunci in aer si omori acolo un crestin,nu e pacat,esti chiar decorat de doamne doamne cu trese de martir:((Asta o ziceau pusti de 10-12 ani,ti se zbarlea piele nene!
Si un mulla zicea asa:
O tara musulmana care se respecta trebuie sa indeplineasca 3 criterii:
1.femeia sa nu iasa din casa
2.la hoti sa li se taia maini8le
3.persoanele prinse in adulter sa fie omorite cu pietre
Si toate astea le spune intr-un interviu,cit se poate de serios!
of

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Buna ziua, io-s in pauza ...ca ccc chiar vorbim de cipuri ..vai de capul nostru Da' din articolul ala nu putui sa nu remarac numele lui dr. David Murakami Padure...hehehe...
voljena, hai sa-l rugam pe xenocidu' (ori pe guestus??) sa ridice o ruga pentru pace, in perioada 9-16!! :-))
Hai ca ma duc la masa si vin io mai e seara...pupi iu

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Ziua buna!
Ca tot veni vorba,doruletzule care e faza cu manifestatiile anti..pro..,au inceput nebunii iarasi sa faca valuri in Franta?Ca ashea zisera astia aci' la tv.



"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput