Povestea Noastra

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Intai de toate....ii doresc multa multa sanatate lui Andrei-Bogdan si voua multa multa putere sa luptati alaturi de el.
In al doilea rand...m-am uitat la pozele cu voi si sa stii ca e un bebestrumf atat de dulce...cand s-a deschis prima poza imi venea sa pup monitorul....
Si nu in ultimul rand....noi cei care ne vaitam uneori ca e prea greu sa trecem peste banalitati marunte....cred ca ar trebui sa ne uitam la oamenii astia 2......sa punem privirea in pamant.....si moralul sus.....si sa merge mai departe....De cate ori in viata nu ne-am cramponat de niste nimicuri infinit mai mici fata de cazul asta.....
Atunci cand seful ma calca pe coada ca asa vrea el....sau cand soacra ma dispera ca vrea ea..... stau si ma gandesc....ca sunt cele mai mici necazuri din lume.....sa invatam de la ei sa fim tari...si asa....sa le insuflam si lor putere si caldura sufleteasca...ca de asta au nevoie in incercarea asta.....
Capul sus....si privirea inainte....ma inclin in fata voastra si ma pt voi


Nu-i pasa nimanui cat de mult stii decat dupa ce afla cat de mult iti pasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Crisa ai un baietel minunat!!va doresc din tot sufletul multa putere sa mergeti inainte!!!
si daca ai nevoie de ceva..nu te sfii sa ceri ajutorul aici la noi..
daca ne va sta in puteri te vom ajuta cu cea mai mare placere!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Multumesc mult pentru gandurile bune.Uneori am nevoie de un umar pe care sa plang.Si pentru ca nu am pe umarul cui sa plang pt ca nu am spus de boala copilului(SD) la rude ,prieteni....,,cand simt ca ma prabusesc scriu.Va scriu voua,celor care stiti sa ascultati.Stiu ca sunt multe persoane ca noi...,si ,uneori,imi este rusine ca plang....,dar asta e.Asta sunt.Urc,cobor alaturi de puiul meu.
Va multumesc pt umarul pe care mi l-ati intins.
pt voi.

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)

"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

http://community.webshots.com/user/krysadi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Crisa, parintzi minunatzi, sa va dea Dumnezeu multa putere si rabdare pentru toate incercarile. Se spune ca undeva, in cer, copiii ishi aleg parintzii potrivitzi. Gandindu-ma la Andrei-Bogdan si la voi, cred ca nu putea micutzul vostru sa-si gaseasca parintzi mai buni ca voi
Ma rog si eu alaturi de voi pentru sanatatea puiului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisimuky spune:

Crisa, e cutremurator ce vi se intampla. Sa dea Dumnezeu sa va fie bine de acum incolo ! Va admir ca parinti, sunteti extraordinari ca nu v-ati dat batuti si ca luptati in continuare pentru puiutul vostru. Felicitari ! Va doresc multa, multa sanatate si voua dar mai ales lui Andrei-Bogdan ! Sa creasca mare, sa fie sanatos si sa-si bucure parintii !

Mamica de nazdravan Rares si cu al doilea .


Good things last forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Crisa, sunt nascuta in aceeasi zi a anului ca si baietelul tau: 23 martie. Si eu am avut un hop mare de trecut la nastere....nici acum nu stie nimeni ce aveam..dar cert e ca am stat la incubator..cu cateter in cap si alte cele. ...si uite ca traiesc si sunt bine mersi...mamica de curand. Fruntea sus...noi berbecutii de 23 martie avem o stea norocoasa.
Doamne ajuta!

Poze cu Alexia
http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyzv23/my_photos

Larisa si Alexia (13 iulie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miti2004 spune:

draga mea va tin pumnii sa cresteti mari si sanatosi !

m-am uitat pe poze si iti spun sincer ca nu am observat nimic la baiatul tau, fizic ma refer, arata ca orice copil...nu inteleg de ce crezi ca restul se uita altfel la el, este un baietel tare dragalas ! daca nu spuneai nimic despre SD eu nu-mi dadeam seama ! e o papusica !

miti, mamica de 20 iunie 2006
http://photos.yahoo.com/magdalena_voinescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Sa va dea D-zeu multa sanatate si putere sa treceti peste aceste grele incercari...sunteti niste parinti deosebiti...

DORIS siINES





www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Toate gandurile bune si rugile adanci, pentru doi parinti minunati si pentru puiul lor...Andrei!
Dumnezeu va sta alaturi de voi, pentru ca meritati!

"Pentru BARBYE - una dintre noi. Trebuie sa ajuti!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andali spune:

Dumnezeu sa va intareasca si mai mult, sunteti niste parinti minunati.

Mergi la inceput