Povestea Noastra

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danavasile spune:

cata durere trebuie sa aveti in suflet
Sa va ajute cel de Sus sa razbiti in aceasta lupta si sa va bucurati de puiul vostru.

Multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Krys si multa putere si sanatate!Altceva nu stiu ce sa spun,m-ai lasat fara cuvinte.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si 17+ album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Crisa, stiu cat de greu este, te inteleg perfect...

am trecut si eu prin aceste momente ,doar ca spre fericirea mea baietul meu sa nascut aici in USA>

Voi sunteti niste parinti de ADMIRAT! si nu sunt multi ca voi...

m-am uitat la pozele voastre si l-am vazut pe Andrei-Bogdan, am plans si plang...de ce DR. pot spune "Daca nu….citez medicii:”Nu avem ce-I face.E prea mic pentru a doua operatie….”...de ce aceste persoane nu gandesc ca poate fi in locul acelei mici fiinte , unul din nepoteii lor...oare tot la fel ar zice!

ma rog la Dumnezeu pentru Andrei-Bogdan
si pentru voi sa fiti tari...si sunt sigura ca o sa iasa soarele si pe stradutza voastra.

...nu o sa uit niciodata incercarea la care mi-a pus Dumnezeu baietul...si in special pe mine si pe sot...si tot asa ziceam ca nu o sa mai ajung sa vad soarele pe stradutza mea, dar a aparut.

o sa fie bine.

te rog sa ai incredere in Dumnezeu

aceste vesti buna despre frumosul mic Andrei_Bogdan


Elena33+
POZE

"Happiness is not having what you want.It is wanting what you have."Anonymous

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili81 spune:

M-am uitat pe poze...ce baietel superb, atat de dulce
Putere multa va doresc si sanatate maxima lui Andrei.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana_ignat/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axia spune:

Crisa curaj mami, Andrei are nevoie de tine si de forta ta. Vointa unei mame care lupta pentru puiul ei se poate transforma in energie atomica si poate muta muntii, sa nu uiti.

pentru tine si pentru tizul meu frumusel . Suntem aici daca ai nevoie de prieteni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Trist dar adevarat, am plins cind am citit. Sa va dea Dumnezeu multa putere iar lui Andrei multa sanatate, sa poata zimbi fericit intr-o zi, iar aceste zile de cosmar sa ramina cit mai departe de voi, de familia voastra.

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Este cutremurator!!!
Sa va dea Dumnezeu putere sa mergeti mai departe si sa faca o minune pentru baietelul vostru!
Doamne ajuta!




MIRELA









Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Nu pot spune ce simt...Mila...furie...ura...Doar ca-ti doresc si va doresc sa treceti cu bine peste tot si toate.


Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

draga mea, am lacrimi in ochi si imi dau seama ca orice as scrie poate parea gol/fara sens...

dar vreau totusi sa imi exprim admiratia fata de tine si sotul tau, doi parinti minunati, si baietelul vostru care sigur e un luptator si va reusi; nu se poate altfel cu asa parinti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ubi spune:

Toata stima pentru tine draga mamica. Sanatate multa lui Andrei-Bogdan si voua putere sa-l cresteti mare.

www.ubi.ro
http://pg.photos.yahoo.com/ph/criszaman/my_photos

Mergi la inceput