Oferte de cazare de la DC la DC

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lacrabaciu spune:

Vreau si eu la mare (cu sotul si fetita de 2 ani). Inchiriaza cineva apartament? sau garsoniera sau o camera ceva? In jur de 7 zile sau 10. Va rog frumos trimiteti-mi PM sau mail la adresa lacrabaciu@yahoo.com.
Multumesc! (nu imi permit agentii, as vrea persoane particulare daca se poate)

Precizez ca eu sunt din Iasi si ofer oricand o camera la noi in apartament membrilor DC, numai ca sunt constienta ca nu prea interseaza Iasul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

quote:
Originally posted by lacrabaciu

Vreau si eu la mare (cu sotul si fetita de 2 ani). Inchiriaza cineva apartament? sau garsoniera sau o camera ceva? In jur de 7 zile sau 10. Va rog frumos trimiteti-mi PM sau mail la adresa lacrabaciu@yahoo.com.
Multumesc! (nu imi permit agentii, as vrea persoane particulare daca se poate)

Precizez ca eu sunt din Iasi si ofer oricand o camera la noi in apartament membrilor DC, numai ca sunt constienta ca nu prea interseaza Iasul.


Cel mai mare bine pe care il poate face un tata copiilor sai este sa o iubeasca pe mama lor!




Ia legatura cu persoanele de la prima postare, poate reusesti ceva.

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cmirela35 spune:

Buna!
Cineva din Praid?
Copii mei au nevoie de cura de salina...
Poate e vreo membra a dc.care are o camera libera pentru noi...,si asta din 18iunie...
Cineva disponibil???

Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cmirela35 spune:

Pentru lacrabaciu!
Noi am fost anul trecut la o casa particulara in Mangalia(avem 2 copii mici),si am fost f.multumiti.Anul trecut a fost 50ron camera(2camere la o baie),curte,gratar,bucatarie,la doar 100m de mare.Si in plus,masa de pranz ne-o gatea gazda,la un pret mai mult decat modic...Asta pt.ca ai nostri puiuti nu au rabdare sa vina chelnerii...,sa ne mai si serveasca...Acum tu stii cat de rabdatori sunt copiii tai.
Daca te intereseaza,trimite-mi un pm sa iti dau nr.de tel.pt.rezervare

Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

ligeea, un prieten al sotului vrea neaparat in delta la noi, este interesat in birdwatch. Cum e vara in Delta?, sunt multi tantari? ma gandeam sa venim in vacanta de Paste, daca poti lasa-mi mesaj pe pm. Merci mult



anca si micutza Bianca(14/03/2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lacrabaciu spune:

Multumesc frumos cmirela35. Dar la casa cum e cu apa calda? Caci pentru micuta e musai, noi supravietuim si cu rece, mai ales la ce temperatura capata pielea mea la mare ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaalina spune:

Am si eu o rugaminte la cmirela25 ,as dori si eu daca se poate un nr de telefon de la Mangalia, eu am un bebe de 3 luni si vrem sa mergem la mare undeva unde e liniste. Iti sunt recunoscatoare si adresa mea e mauras15alina@yahoo.com , nu stiu sa activez Pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cmirela35 spune:

Uf,abia acum am citit,lacrabaciu,adica Liliana...
Ti-am trimis un pm.cu aproape tot ce te intereseaza...Dar despre apa calda nu am spus nimic...Ok
E totul ok si cu apa calda,au boiler electric pt.3 camere,si autogaizer,cred,pt.celelalte 4.Apa calda la discretie,si copiii mei aveau anul trecut 0,9,si 2,10 ani.Deci dusurile noastre zilnice(sau chiar cu apa rece,daca nu am avea de ales) nu se compara cu baita lor calda de 2 ori pe zi.Restul citesti pe pm.

Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

ma ajuta si pe mine cineva cu o cazare la munte pana in 50-60 ron de camera?am 2 bb mici si as prefera cu apa calda si aces la frigider si bucatarie si curat bineinteles....la mare se pare ca nu gasesc la pretul acesta....

http://pg.photos.yahoo.com/ph/paula_paduraru/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Paula Ti-am trimis PM.

Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii

www.help-ema.puls-il.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Ema!

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput