Oferte de cazare de la DC la DC

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adita spune:

dar la mare ne primeste si pe noi cineva daca venim cu rulota?

mamica de patru copilasi : Stefan (18 ian. 2007) , Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pet spune:

Fetelor, prietena mea cea mai buna, de ieri sta la un hotel in Koln pentru ca s-a certat cu sotul ei si a plecat de-acasa (sigur divorteaza). Ea isi cauta casa dar mi-a zis ca dureaza. As vrea sa pot sa o ajut cumva ca e singura practic. Stiti vreun apartament/camera cu chirie in Koln? Statea chiar in mijlocul orasului la 5 minute de munca (lucreaza intr-un restaurant). Din pacate nu cunosc limba germana ca i-as fi cautat pe internet vreun anunt iar ea nu prea reuseste sa ajunga la internet point. Daca aveti vreo idee sau stiti ceva va rog sa-mi spuneti! Va multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

M-am gindit sa scriu si eu aici. Pe mine m-ar interesa un schimb de case, in special vara, cind sint copiii in vacanta.
Noi locuim intr-o suburbie a Dallas-ului, pot oferi detalii persoanelor interesate.
Prefer sa fac schimb cu fete care locuiesc in alte tari, atunci cind mergem in Romania ne vizitam familiile.
Edit ca ma gindeam ca si in Romania ar fi OK, dar intr-un loc deosebit, la munte, la mare etc.
As schimba bucuroasa si cu persoane din US care locuiesc in alta zona.
Sintem (minim) patru persoane, deci avem nevoie de o locuinta relativ mare.
Asa ca treceti-ma si pe mine va rog pe lista de pe prima pagina.
Multumesc!
The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rdumitras spune:

Am nevoie de ajutor,va rog sa-mi dati ceva idei, sfaturi cu privire la cazare in Constanta, Mamaia,pe net nu am gasit nimic. Ce era acceptabil era plin....as avea nevoie de 2 zile 27, 28...
Multumesc
Recomandati ceva hoteluri...nu stiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana_28 spune:

Si eu tot in perioada aia m-as duce cu bebelinul la mare dar inca nu am gasit nimic.


O zi bunuta.

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:


Buna

Ofera cineva cazare la Costinesti?


Vrem sa mergem dupa jumatatea lui august, numai in aceasta statiune. Avem un bb de 1 anisor, Andrei pe nume, nazdravan tare, pe care sigur vreti sa-l cunoasteti.

Ne-ar interesa sa avem acces la bucatarie si apa calda.

Noi locuim in Bucuresti, sunteti bineveniti in "frumoasa" noastra capitala.




Andreea lui Andreiut Puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

quote:
Originally posted by ligeea

Eu am o casa de vacanta in Delta Dunarii la Uzlina chiar in rezervatie . Sunt 2 -una a noastra si una pentru prieteni carora le dam cate o cheie cu conditia sa lase curat .Are 2 dormitoare si o sufragerie, baie cu dus si apa calda si o mica chicineta u frigider . Se mai poate gati si la bucataria de vara , la gratar , etc. Cabana e de lemn , cu aer conditionat si o soba cu lemne pentru toamna .
Acum facem un iaz in spatele caselor - avem un teren mare de cca 2ha , dar peste se pescuieste chair din fata caselor in Dunare , e unul din cele mai bune locuri de pescuit de pe bratul Sf. Gheorghe .
Pot pune si fotografii.

ligeea


buna ma intereseaza si pe mine oferta ta. cum pot sa te contactez ca nu merge pm?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roditrufa spune:

Buna fetelor.
Ideea voastra este excelenta pentru ca ma intereseaza foarte mult un schimb in perioada vacantelor. Eu locuiesc intr-o vila cu 6 camere in orasul Campulung Muscel, acolo unde incepe culoarul Rucar -Bran , intr-o frumoasa zona montana si, din cate stiu eu, printre primele in topul localitatilor nepoluate din tara.
In perioada 18-26 iulie voi merge pe litoralul Marii Negre cu bb de un an si 8 luni si mi-ar placea sa gasim un loc dragut pentru cazare (la schimb noi la ei si ei la noi, nu neaparat in aceeasi perioada).
Va rog treceti-ma si pe mine pe lista pentru ca pot oferi cazare, cu tot confortul, pentru cei interesati.
Va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliee spune:

quote:
Originally posted by rdumitras

Am nevoie de ajutor,va rog sa-mi dati ceva idei, sfaturi cu privire la cazare in Constanta, Mamaia,pe net nu am gasit nimic. Ce era acceptabil era plin....as avea nevoie de 2 zile 27, 28...
Multumesc
Recomandati ceva hoteluri...nu stiu


hotel modern ,statiunea mamaia,in nord zona linistita,all inclusive,ff aproape de plaja...cu www.eximtur.ro ...uitam mincarea fff buna!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cici spune:

Mare grija la hotel Alcor,Mamaia!
Noi am fost cu bilet ,am dat o groaza de bani,de la hotel Aurora ne-au mutat mai mult fortat la Alcor,iar datorita bonurilor valorice am fost nevoiti sa mancam la ei unde preturile erau caracteristice restaurantelor de 4 stele (cel putin) ,iar mancarea era injumatatita si de cantina pe deasupra.
Sa-mi fie invatatura de minte

Mergi la inceput