Oferte de cazare de la DC la DC

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anya spune:

M-ar tenta o saptamana in Delta, acum in septembrie.
Ligeea, da-mi si mie un pm daca mai e de actualitate varianta cu casa din Delta.

multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta spune:

Iliee, cum se numeste hotelul despre care vorbesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alot spune:

buna fetelor
Pun si eu un link pentru cei interesati de cazare la mare .
E vila unui prieten.E data in folosinta de la inceputul lui iunie, preturile sunt chiar acceptabile, iar serviciile sunt foarte primitoare si corecte.
vila la Eforie

Ana

http://community.webshots.com/user/analamontp?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_b spune:

Buna fetelor,

Ma intereseaza cazare la munte, nu foarte departe de Bucuresti, sa ajung usor cu trenul, vin eu cu pitic de 3,5 ani f energic (eventual si sotul).



Diana si Mircea (2.01.2004)

www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank">Pagina bebelusilor de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Fetelor m-ar interesa si pe mine un hotel sau o cabana in Sinaia.Noi vom veni la sf lui decembrie in tara, si vreau sa merg un weekend la munte, mai mult ptr al meu care e inebunit sa vada Castelul Peles.
Va rog adca aveti o recomandare, raman datoare, multumim...a....venim si cu bebe de 4 luni.

poze Kevinutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Nikole ,la sfirsitul lui decembrie preturile sunt mari si e plin,poate ar fi o idee sa vezi si niste pensiuni turistice si sa rezervi deja!Au conditii foarte bune,mincare traditionala si nu numai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:


ligeea, un prieten al sotului vrea neaparat in delta la noi, este interesat in birdwatch. Cum e vara in Delta?, sunt multi tantari? ma gandeam sa venim in vacanta de Paste, daca poti lasa-mi mesaj pe pm. Merci mult

off topic:an-k eu am fost in delta anul asta de pasti si nu prea erau pasari,dar nici tantari, nici lotusii nu erau infloriti.poate ar fi mai bine sa mergeti totusi vara daca vreti sa vedeti ceva.



www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Buna, fetele! De cateva ore tot imi scot ochisorii cautand cazare in Barcelona pentru perioada 18 aprilie-23 aprilie 2008. Eu ma duc la un congres si vreau sa iau cu mine si pe sot si pe mama. As vrea sa gasesc o camera tripla sau ceva de genul asta, sa fie mai ieftin. Eu voi deconta partea mea, dar mai este partea lor...Deci trebuie sa primesc si factura, ca sa imi pot deconta eu...Ma tot uit pe net la hotelurile care au si camere triple, dar nu ma hotarasc deloc, ca unele review-uri sunt bune, altele rele, daca gasesc ieftin mi se pare dubios...Cand scad din toata factura suma mea, tot mi se pare scump...Si tot asa. Rugamintea mea este, daca cumva stiti un asemenea spatiu, ieftin si totusi nedubios..va rog din suflet sa imi ziceti si mie. Multumesc. Miki

x

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marumiha spune:

La Barcelona ìn afara de hoteluri se ìnchiriaza si ap. mici si mari unde ai tot ce doresti ,ma refer la aer conditionat, bucatarie, baie ,televizor si tot ce vrei tu.Daca sti zona unde o sa mergi poti gasi si foto.cu ap.respective si toate inf.necesare.Succes!



http://community.webshots.com/user/mihaela2703

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA GEORGIANA spune:

E prima data cand citesc la acest subiect,ca tot ne-am hotarat sa plecam undeva la inceput de ianuarie.Noi avem la Brasov,in Racadau,un apartament cu 3 camere,2 balcoane+2 bai,vedere superba,parc,patinoar,complet mobilat si utilat(inclusiv camera cu patut de bb),pe care il folosim doar in weekenduri si vacante(vecina noastra se ocupa de intretinerea lui).Il putem oferi la schimb cu ceva similar... oriunde in lume.Exista doritori pt. ianuarie?Ca tot e sezon de ski.Si astfel poate ne hotaram si noi incotro vom merge.

ANDREEA GEORGIANA,mamica de Thea Antonia... frumusica(28.03.2006)
http://community.webshots.com/user/andreeageorgiana


Oamenii se schimba.De obicei...in rau.

Mergi la inceput