Oferte de cazare de la DC la DC

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

Buna plimbaretilor!

Ma bucur ca am gasit acest subiect, si felicitari celei care l-a creat.
Eu am o pensiune noua foarte aproape de centrul orasului Sibiu, se numeste Pensiunea Fortuna si are 8 camere. Confortul oferit este de 3 stele.

Pentru cei doritori sa vina la ski la Paltinis, la Festivalurile de film, teatru sau jazz sau doar sa viziteze Sibiul, va invit sa treceti pe la noi: www.pensiuneafortuna.ro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucar spune:

Buna ziua tuturor. Am gasit intamplator acest forum, in tim ce cautam innebunita cazare in Londra si am ramas placut susrprinsa de acest post. Mai intai va spun problema mea: ne-am hotarat brusc sa facem o vizita la Londra in perioada 24 aprilie 05 mai si acum caut disperata o camera, un apartament ceva, dar mai ieftin pt ca nu prea ma dau banii afara din casa, dar daca tot am luat deja bilete de avion.....Noi suntem 3 persoane (adica eu, sotul si baiatul nostru de 16 ani), nu suntem mofturosi, vrem doar o camera curata, eventual cu baie si bucatarie, daca aveti sau stiti pe cineva care inchiriaza pt 10 zile la un pret acceptabil, sau stiti vreun hotel mai ieftenutz...v-as ramane indatorata. Apoi, intru si eu in clubul celor care pot oferi cazare intr-un apartament cu o camera la Slanic Moldova, Perla Moldovei cum mai e cunoscuta, pentru odihna si tratament.Am fost de Revelion si pot sa va spun ca peisajul e superb.... Va pup, si va doresc numai bine, tuturor mamicilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccelena spune:

Buna ! Cineva interesat de Predeal? Mi-am cumparat bilete de avion pt Amsterdam, in luna mai(8 zile) si inainte de a-mi rezerva o camera la hotel ma gandesc ca poate cineva este interesat de un schimb echitabil: Predeal/Amsterdam sau imprejurimi. Oricum, ma inscriu si eu cu oferta pt cazare vacanta: apartament deosebit in Predeal la schimb cu cazare decenta Olanda, Anglia, Franta sau Italia.Eh, sau USA....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Caut si eu o vilutza la Mamaia, 5 camere, de prin 10 iulie, pentru o saptamina.
Daca aveti voi sau stiti pe cineva care are de inchiriat, astept PM
Multumesc


Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/sets/72157603860343198/" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

caut cazare pe litoralul romanesc olimp-neptun-jupiter!!

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adlemi spune:

Ligeea , m-ar interesa si pe mine oferta ta in perioada 09-11.05.2008. Este ziua sotului meu pe 10.05 si ar fi un cadou extraordinar pt el sa-l duc in Delta. Daca mai este valabila oferat, astept detalii pe PM, te rog mult...


Adlemi si Andrei(24.02.2004)
http://community.webshots.com/user/adlemi105

http://craiustefan.3x.ro/

http://www.dropshots.com/adlemi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:

Buna tuturor
M-ar interesa si pe mine oferta de cazare pe litoral, pentru luna iulie.
Daca se poate o vila sau pensiune.

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giana spune:

Ce bine-mi pare ca am gasit subiectul asta...de cateva zile tot caut pe net o Pensiune la Vatra Dornei si nu ma decid.Ceva agroturistic.

Vreau in primul rand sa aibe bucatarie la care sa avem si noi acces(va dati seama cu copii...lapticul,cerealele,etc)

Spatiu de joaca pentru copii

O padure in apropiere

Sa fie CURAT!!!

Vrem sa mergem inainte de Paste si sa stam cam o saptamana.

Ma puteti ajuta?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Stiu ca citisem acum ceva timp, nu stiu daca la subiectul asta sau la altul, despre cineva care oferea cazare in Delta. Stie cineva despre ce vorbesc!?! Sotul meu si fetita cea mare vor pleca in vacanta in Romania si ar vrea sa-i arate printre alte frumuseti ale Romaniei, si Delta Dunarii. Asa ca, ne-ar interesa un loc unde ar putea sa stea amindoi citeva zile si de unde ar avea acces in Delta. M-ar mai interesa si un loc, de preferat in Apuseni, dar ar putea fi oriunde, unde ar putea sa stea mama sotului cu fetita. Sotul meu (ca si mine de altfel) este om de munte, adica din aia care nu stau la pensiuni, hoteluri, cabane, decit atunci cind e musai nevoie, in rest merg si iar merg. Numai ca fetita mea, care are 7 ani, si mama sotului nu vor putea tine pasul cu sotul meu, asta e sigur. Asa ca, m-am gindit ca daca as gasi ceva, o casa, o pensiune mai in mijlocul muntilor, unde ele ar putea sa stea, sotul meu ar fi liber sa urce si sa coboare dupa pofta inimii, stiindu-le pe ele in siguranta si odihnite.

Bineinteles ca eu inteleg acest subiect ca un schimb, adica ofer cazare contra cazare, si deci nu neaparat cu bani, ca asa exista alte variante de cazare... si ar fi ideal sa gasesc pe cineva care le poate oferi lor cazare in aceasta perioada, obtinind in acelasi timp cazare in Montreal... Numai ca fiind atit de departe, e cam greu, asa ca intreb si eu, poate se gaseste o solutie de mijloc.
Scopul vacantei este de a-i arata Agatei Romania sau atit cit se poate arata in doua luni de vacanta, fara sa o obosim, dar sa tinem cont de sanatatea ei, adica munte, mare, somn, odihna.... Vrem sa o relaxam, dar in sufletul nostru am vrea sa indrageasca si sa iubeasca Romania, asa cum o facem noi. Deci, in principiu, ma intereseaza orice varianta rustica de cazare (vreau sa spun nu hotel, ci case, pensiuni, locuri in care viata sa se desfasoare cit mai aproape de specificul locului cautat), la preturi acceptabile, in locuri unde se poate vizita si vedea cit mai mult. Si acelasi lucru ne-ar trebui si la anul, cind planuim sa mergem toti intr-un asemenea concediu.

Sper ca citeste cineva in timp util, vacanta lor va fi intre 16 iunie si 1 septembrie, timp in care exista o perioada la mare, nu stiu acum care, iar in rest programul si itinerariul se pot ajusta. Multumesc!

CORNELIA , mami de www.dropshots.com/Aurice#date/2008-02-23/18:30:04" target="_blank">AGATA, www.dropshots.com/Aurice#date/2007-12-02/10:49:08" target="_blank">TUDORA si www.dropshots.com/Aurice#date/2008-01-20/18:33:43" target="_blank">LISANDRU

In viata ta si a celor dragi tie, tu trebuie sa fii solutia... nu problema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Cine vrea sa schimbe cu Toronto?

Am un apartament cu doua dormitoare, relativ in centru, bloc linistit si cochet. Am si o pisica...

As schimba cu oriunde in Nord America, Sud America sau Franta.

Alice

Mergi la inceput