Oferte de cazare de la DC la DC

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dariana spune:

Avem 3 camere de cazare in eforie sud, daca sunteti interesate va astept cu placere pt detalii.

http://www.flickr.com/photos/dariutzu/?saved=1

Dariana si Darius (30.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emmy spune:

quote:
Originally posted by dariana

Avem 3 camere de cazare in eforie sud, daca sunteti interesate va astept cu placere pt detalii.

http://www.flickr.com/photos/dariutzu/?saved=1

Dariana si Darius (30.07.2006)



Noi mergem in Romania de pe 14 iulie pe 1 august. Sintem interesati sa petrecem 2-3 zile la mare. In aeasta perioada, ai ceva disponibil?
Poti sa-mi scri pe PM
Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa73 spune:

As dori si eu cazare la mare intr-un ap. cu 2,3 camere la sfarsitul lui iulie inceputul lui august poate ma ajutati si pe mine cumva.Va pupic si astept oferte pe pm sau aici!

GABRIEL 28 aprilie 2008 si Cristian - 31 mai 2005

"CEI MAI DULCI PRINTISORI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinadel spune:

Cazare la o pensiune in jud. Cluj, la Somesul Rece, se pot organiza si petreceri cu toata familia(chiar daca e vorba de o familie numeroasa) capacitatea maxima a cabanei e de 25 de locuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

quote:
citat din mesajul lui Happy_in_TO

Cine vrea sa schimbe cu Toronto?

Am un apartament cu doua dormitoare, relativ in centru, bloc linistit si cochet. Am si o pisica...

As schimba cu oriunde in Nord America, Sud America sau Franta.

Alice



La Dallas nu vrei sa vii?

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simona_B spune:

Draga Ligeea, as fi interesata de oferta ta pt. Delta cam pt 5-7 zile in perioada 3 - 18 aug. Noi locuim la 30 de minute de Lignano si Grado si vreo 40 de Bibione, ap cu doua dormitoare, unul matrimonial si unul pentru copii cu 3 paturi din care u nul extensibil, sufragerie cu balcon, bucatarie cu balcon, baie. Poate te intereseaza sa facem schimb... oricum te rog sa ma contactezi pt a discuta detalii. Multumesc!
simona_me_myself@yahoo.com



As dori sa stiu daca a primit cineva raspuns de la Ligeea si pe ce cale, in legatura cu numeroasele cereri pt oferta ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Subiectul asta e cam confuz. Exista persoane care ofera cazare contra cost si altele care sint interesate mai degraba de schimb de locuinta.
Oare ar trebui o lista separata, sau sa se creeze un subiect nou?

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreig03 spune:

Daca este ambabila, ma intereseaza cazarea in eforie - ce pozitie (zona) ... etc
(andreig03@yahoo.com)
multumesc,
Gabi

quote:
citat din mesajul lui dariana

Avem 3 camere de cazare in eforie sud, daca sunteti interesate va astept cu placere pt detalii.

http://www.flickr.com/photos/dariutzu/?saved=1

Dariana si Darius (30.07.2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

quote:
citat din mesajul lui alinadel

Cazare la o pensiune in jud. Cluj, la Somesul Rece, se pot organiza si petreceri cu toata familia(chiar daca e vorba de o familie numeroasa) capacitatea maxima a cabanei e de 25 de locuri.

alinadel



As dori mai multe informatii. Exista vreun site al pensiunii? Poze?
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

Citat:
citat din mesajul lui vilma

Citat:
citat din mesajul lui alinadel

Cazare la o pensiune in jud. Cluj, la Somesul Rece, se pot organiza si petreceri cu toata familia(chiar daca e vorba de o familie numeroasa) capacitatea maxima a cabanei e de 25 de locuri.

alinadel


As dori mai multe informatii. Exista vreun site al pensiunii? Poze?
Multumesc


si eu as dori mai multe info. chiar acum cautam o locatie pentru concediu.



Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

POZE DARIA

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput