Oferte de cazare de la DC la DC

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

Cici,

Noi ne pregatim sa ne mutam in germania,ajungem in noua casa pe 23aprilie,deci costa rica ar fi imposibil.
Corsica este in tema,acolo avem o casuta de vacanta la plaja.

Mi-ar placea sa vin intr-o vacanta cu familia la Casa Gianina,am tot urmarit comentariile celor care te-au vizitat,de la super bine in sus!!!

Ne tinem la curent!

Corina,nu stiu ce sa zic, da-mi timp sa ma acomodez in germania si tinem legatura.
Desi noi nu am inchiriat niciodata casa.



Ionica Mama de Sophia 06 septembrie2006
http://groups.msn.com/LeDumontauCostaRica/pictures

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cici spune:

Ionica, atunci cand am scris,eram cam grabita,nu citisem ultimile 2 pagini.Intre timp am inteles de pe alt topic ca astepti petrecerea de adio din Costa Rica,am zis ca editez ce am scris,dar n-am mai apucat.

Deci,Corsica e super-ok,pentru ca e la indemana.
Daca te hotarasti pentru Bucovina,in mai sau in vara asta,imi scrii si eu va astept cu drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lacrabaciu spune:

Poate cineva sa ofere cazare la mare pentru wekendul de 1 mai (sa zicem sambata, duminica si luni - eventual si marti)? Sunteti draguti sa-mi lasati PM? Eu sunt din Iasi ... frumos oras ... Bojdeuca lui Creanga, Teiul lui Eminescu ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Uita-te la prima pagina, sunt cateva oferte pt marea noastra. Poate iei legatura pe pm cu pers respective.

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lacrabaciu spune:

quote:
Originally posted by lgireada

Uita-te la prima pagina, sunt cateva oferte pt marea noastra. Poate iei legatura pe pm cu pers respective.

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums



Nu am inteles din cele citite daca cineva poate oferi inclusiv pentru perioada ce include 1 mai; am vazut tot ce era legat de litoral dar se specifica destul de clar ca e pentru perioada cand sunt si persoanele respective in concediu si pleaca undeva; De-acum, daca nu m-am descurcat pt 1 mai chiar ca o sa iau legatura sa vad pentru la vara numai ca mai trebuie sa tratez inca o data la mine la serviciu sa vad cand suntlibera sa plec din localitate;


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Fetelor, vreau si eu la mare! Unde sa merg eu cu trei copii? Buna si Constanta, dar mai greu, ca Ana are 2 ani...de fapt pentru ea mergem, ca "cei mari" vor merge si in Turcia, dar micuta...
Eu as oferi la schimb, dar cine vine in aglomeratia noastra???
Poate faptul ca vreau in Iunie sa ma ajute?

poze multe cu noiAna a implinit un an 20062007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Rufus vezi ca la prima postare sunt cateva oferte pentru litoralul nostru. Ia legatura cu michelle-usa , Marilen .
Eu sunt tare entuziasmata ca in curand vom avea cautare cu aceste oferte.

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Ma intereseaza si pe mine un schimb mare/munte pt. aprox. o saptamana in luna august.

Casa mea este echipata pt. doi copii, merge si pt. trei (Rufus, scuza-ma, dar nu vreau sa imi fac vacanta in Buc.) Are 2 dormitoare, living, bucatarie, scara interioara cu portita . Este in apropiere de Steaua de Mare (Eforie N.), dar inspre portul Agigea (Ro-Ro).

Ma intereseaza ceva similar la munte (conditii decente), pentru o familie cu doi copii.



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Pot oferi cazare la Busteni, am doua camere,fiecare cu pat dublu, bucatarie, baie, curte, gratar. Ma intereseaza pentru anul acesta litoralul romanesc, pentru anii urmatori poate si alte mari.
Astept PM de la cei interesati.
Marilen, in ce perioada sunteti voi plecati?

Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii

Ajutati-l pe Emanuel!

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

quote:
Originally posted by ligeea

Eu am o casa de vacanta in Delta Dunarii la Uzlina chiar in rezervatie . Sunt 2 -una a noastra si una pentru prieteni carora le dam cate o cheie cu conditia sa lase curat .Are 2 dormitoare si o sufragerie, baie cu dus si apa calda si o mica chicineta u frigider . Se mai poate gati si la bucataria de vara , la gratar , etc. Cabana e de lemn , cu aer conditionat si o soba cu lemne pentru toamna .
Acum facem un iaz in spatele caselor - avem un teren mare de cca 2ha , dar peste se pescuieste chair din fata caselor in Dunare , e unul din cele mai bune locuri de pescuit de pe bratul Sf. Gheorghe .
Pot pune si fotografii.

ligeea



Ligeea, cum sa fac sa dau de tine? Nu ai PMul activat, nici optiunea de a primi emailuri ...
Cum stai cu programarile la casa de vacanta? Ca ne bate un gand.

Mergi la inceput