Oferte de cazare de la DC la DC

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns batmanita spune:

am vrea sa mergem si noi cu copii prin august la slanic prahova.suntem doua familii si vrem sa stam o saptamana.asteptam oferte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

sunt in cautarea unui apartament de inchiriat in paris, 2 camere, 3 adulti si-un plodulet, 8-14 septembrie.

multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Buna,
Pentru vara asta mai am un singur sejur liber: incepand cu 6 septembrie - 40 euro / noapte apartamentul integral, nu pe persoana, cate nopti vreti, minim 5 nopti.
Ap 2 camere open space, capacitate ideala 2 cupluri sau 2 familii cu 1-2 copii.
Complex cu piscina adulti, piscina copii, parcare pazita de firma de securitate, receptie.

Detalii, fotografii:
http://www.royalday.ro/luna-de-miere/

La anul as vrea sa o ducem pe pitica la Disneyland. Daca e cineva din Paris - apropiere - doritor sa facem un schimb pt la anul, vorbim.


"In Our Darkest Hour
In my Deepest Despair
Will you still care?
Will you be there?
I'll never let you part
For you're always in my heart!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona7 spune:

buna ziua,
as avea nevoie de o cazare in Cluj pentru 2 adulti si un copil pentru noaptea de 18 iulie. imi puteti recomanda ceva avantajos?

(Si inca o intrebare...pentru pers.din Cluj....m-ar ajuta cateva pareri legate de clinica Medreflex. cazul nostru este gonartroza.pentru cei care cunosc cazuri concrete sau imi pot da informatii rog sa-mi scrie pe adresa simonasiminiuc@yahoo.com).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nuchi spune:

Buna ziua. Suntem doua familii una cu un copil de doi ani iar cealalta cu doi copii de 3 si 12 ani. Am dori un loc linistit de cazare (14 august-19 august)intr-o pensiune de la mare. Noi ne-am gandit la Eforie Nord sau undeva foarte aproape de intrare in Mamaia, sa fie o distanta mica pana la plaja, camere spatioase si curate cu acces la o bucatarie, sa aiba un loc cu verdeata si spatiu de joaca pentru cei mici. Va multumesc si astept oferte pe nutisorchiriac@yahoo.com.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani2876 spune:

caut oferte cazare pe litoralul ramanesc in perioada 15-22.08, pentru 3 adulti si 3 copii intre 1 si respectiv 4 ani. as dori un loc linstit, cu curte si camere mari, de preferinta in Costinesti. Multumesc si astept oferte pe adresa dani2876@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doraaa spune:

Salut!Poate cineva sa-mi recomande o pensiune respectabila (unde sa poti sta si cu un copil de 8 luni) in Targu Mures?
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Caut cazare pt. o singura noapte in Bucuresti, in 20 noiembrie, pt. 3 persoane, de preferinta pe langa POlitehnica.
Sau daca stiti un hotel mai ok/pensiune, ceva asa, pt. buget mai redus, nu Hillton.

***Fur is for petting**
http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

Caut la schimb pt. luna august, 30 iul-15-20august, Fr cu QC, Montreal, maxi 20km imprejur.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nitulica spune:

Buna, caut si eu de inchiriat un apartament in Paris pentru la anul, suntem 2 adulti si doi copii pe care intentionam sa-i ducem la Disneyland.Nu ne-am hotarat perioada inca, dar am prefera prin martie.

Mergi la inceput