Oferte de cazare de la DC la DC

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cici spune:

Pentru noptile 10 iunie , 11 iunie sunt interesata de un schimb de cazare la Iasi.Dorim o camera curata ,cu acces la baie ,cat mai aproape de Copou. Suntem 2 adulti si o fetita 8 ani.
Eu ofer 2 nopti aici oricand doriti ,exceptie facand perioada de reveliuon si Craciun :
www.casa-gianina.ro
(campulung moldovenesc)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrmiki spune:

Buna! Caut cazare pe litoralul romanesc pentru 7 zile in luna august pentru 2 adulti si 3 copii. Va rog daca aveti oferte astept mesaj pe PM. Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Avem si noi un apartament de 2 camere open space bucatarie complet mobilata si utilata, baie, complex cu piscina copii, piscina adulti, Bulgaria, Nisipurile de Aur.
Poze, detalii, la cerere.
http://www.royalday.ro/luna-de-miere/
Pret: intre 35 si 60 euro / noapte tot apartamentul, depinde de perioada.
Ideal 2 cupluri sau 2 familii cu 1-2 copii.


"In Our Darkest Hour
In my Deepest Despair
Will you still care?
Will you be there?
I'll never let you part
For you're always in my heart!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annggy spune:

Noi am fost anul trecut la mare in OLIMP la un apartament de 2 camere si ne-am simtit foarte bine. A fost OK pentru famila noastra cu 2 copii mai ales ca am folosit bucataria, iar la pret a fost acceptabil. Am mers la recomandarea unei prietene, au un site cu poze, www.turistii.ro , am sa sun sa ne facem rezervare si pentru anul acesta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

oferta cazare Baile Tusnad - apartament in vila: doua dormitoare, living, baie. Detalii pe PM.

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

Varsta Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramoon spune:

cam slaba miscare mai ales k vine sezonu'...
sunt si eu in cautare de oferte pt litoralul romanesc undeva pe la inceputul/mijlocul lui august. daca aveti ceva oferte/cunostinte, va rog, sa-mi spuneti si mie.

multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Ma intereseaza si pe mn cazare la intrare in Mamaia, o pensiune curata cu preturi accesibile in perioada 10-17 iulie. Ma puteti contacta pe PM.

Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois


SoriLea - Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)


http://b2.lilypie.com/GcAYp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Buna ziua

Am o mica problema, stiam ca exista un astfel de subiect si m-am bucurat tare cand l-am gasit. As avea nevoie de o camera in chirie pentru 2 saptamani in Bucuresti, in perioada 13-25 iunie.

Va rog sa-mi trimiteti PM daca aveti cunostinta de asa ceva.

Va multumesc mult



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sarmisa spune:

Buna ziua!

Caut o cazare decenta pe litoral unde sa stau cu familia, sotul si 2 copii, o luna sau mai mult, preferabil casa cu curte, in orice localitate cu acoperire RCS-RDS.
Astept oferte in PM.
Multumesc frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cici spune:

Face cineva schimb? ofer munte ,vreau mare
Ofer cazare la munte www.casa-gianina.ro in orice perioada a anului 10 nopti 2 camere sau oricum doriti in functie de nr de pers.
Eu vreau 2 camere 10 nopti cat mai aproape de plaja (max 10 min de mers pe jos) acces la baie , orice statiune ,luna iulie sau prima jumatate a lunii august
astept oferte si poze camere pe cicivio@yahoo.com

Mergi la inceput