Oferte de cazare de la DC la DC

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vela spune:

buna ziua! Dorim si noi cazare pe litoralul romanesc.Va rugam daca stiti pe cineva care inchiriaza, de preferat la casa cat mai aproape de plaja, (ca nu venim cu masina),cam 5 zile incepand cu 1-2 august .Noi suntem o familie cu doi copii: unul de 12 ani si unul de un an jumate dar am lua cu noi si doua nepotele adolescente sa ne ajute cu cea mica. Daca ma puteti ajuta va rog sa-mi trimiteti email pe elavatamanu@yahoo.com
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marlena2009 spune:

NU MERGETI LA VILA MERIDIAN DIN EFORIE NORD
Am stat in aceasta vila 4 zile.Si nimic nu a fost cum am sperat.Am stiut de inchiderea vilei la ora 24 si ca nu avem voie cu animale de companie.DAR NU AM STIUT ca ni se ia lumina seara,ca dupa ora22 nu avem acces la bucatarie,ca nu avem voie cu un ceai sau o cafea in camera,ca nu avem voie cu biberon in camera pt copii.NU AM STIUT ca trebuie sa vorbim in soapta.NU AM STIUT ca o sa fim spalate cu furtunul cand venim de la plaja sa nu facem nisip pe hol.NU AM STIUT ca trebuie sa ne caram trolerele in spate sa nu spargem gresia.NU AM STIUT ca o sa fim cazate la mansarda.Pe o camera am dat 140 roni si pe una 160 roni ca erau 3 paturi.NU AM AVUT voie sa aducem un musafir la o cafea.MULTE NU AM STIUT.In plus nici macar factura nu am primit.Pt a primi factura trebuia sa mergem prin nu stiu ce agentie. DE EVITATTTTTTTTTTTTTT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aandreea76 spune:

Imi incerc si eu norocul. Are cineva de inchiriat o camera, pt 3 persoane, in Danemarca, Silkeborg, pt 2 saptamani? ( per 01.03-14.03.2010) .Sau ff aproape de Silkeborg?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RUXMAX spune:

Stie cineva vreo pensiune in SINAIA libera intre 26 si 30 decebmrie (doua camere duble)? Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

si noi cautam sa inchiriem o vila in azuga pt 5-6 familii in w-endul 15-18 ianuarie....stiti pe cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalina_Anca spune:

Buna
M-ar interesa o cazare in Londra din 19 iunie - 3 zile ....sau alte variante. Vom fi in Anglia din 9 pana in 27 iunie si vroiam sa stam si in Londra si intr-o localitate mai micuta - de preferat in partea de sud a Angliei. Multumesc pentru orice informatii si sugestii
Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Eu am intrat numai sa va fac o recomandare.. www.pensiuneanatural.ro/rom/home.html/url" target="_blank">
O pensiune in Brasov

Noi inchiriasem apartamentul (conditiile ca acasa ). Acum cand o sa mergem ne luam camera dubla (sper cc conditiile sunt la fel).

Ne-a placut pt ca
- a fost curat,
- nu f scump
- in centru (avantaj daca sunteti cu masina - pe care o lasati in fata pensiunii, iar centrul orasului e la 3 minute distanta.. si nu aveti bataie de cap cu parcarea etc.)

Pe site-ul lor vedeti poze, preturi etc.

-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

nu merge site-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaeladm spune:

Va rog sa imi recomandati si mie o pensiune in Sighisoara sau in Bran, ca as prefera sa merg la sigur.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalina2x2 spune:

Cautam si noi o vila (sau 2-3 camere) la mare, vara asta (litoralul romanesc), mai aproape de plaja, eventual cu curte. Cunoasteti pe cineva sau aveti vreo oferta? Ne-ar interesa pretul... perioada in care putem merge e iulie. Imi pueti trimite mesaj pe PM.

Multumim!

Mergi la inceput