Clipe din trairile sufletelor noastre...(11)

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

in sfarsit merge forumul!!!!
Ieri am avut o discutie cu iepuroiul, i-am propus sa rezolvat partajul pe cale amiabila, iar m-am ales cu cateva jigniri ca n-am lucrat (in ambele cazuri m-am intors la lucru mai repede din CIC) ca n-am avut grija de el ... trebuia sa-l vedeti acum, neingrijit, murdar, nebarbierit, hainele de pe el murdare, etc...

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

De ce mesajele mele apar ca NE_MODERATE, si nu apar la timpul postarii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by Gabi_K
ca n-am lucrat (...) ca n-am avut grija de el


Gabi, cand nu mai iubesti un om ii gasesti mii si mii de defecte. Nu te necaji tu pt asta. O vorba inteleapta spune; "daca eu nu sunt destul de bun pt cineva, nici acel cineva nu este destul de bun pt mine"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati 73 spune:

Salutare !
Sunt suparata din cauza gradinitei...In primul rand , sunt copii care tusesc, iar asistenta cea noua ii primeste, ceea ce nu s-a intamplat cand al meu tusea si a trebuit sa-l tin acasa 2 saptamani!
In al doilea rand, mi-a zis educatoarea ca baiatul meu vine nervos de acasa!!!(Astazi si-a aruncat sticla cu apa si tocul de la ochelari pe jos, in drum spre clasa, pentru ca voia sa mearga si el de mana cu doua fetite, iar capritele alea doua au fugit inainte!)Eu n-am fost pe faza, ca sa-i spun educatoarei ce s-a intamplat, abia dupa aia mi-am dat seama...In fine, maine ma duc eu "nervoasa" sa o intreb cum a ajuns la concluzia de mai sus.

Despre Alex, nu stiu ce sa spun, atata timp cat nu cunosc si varianta "mamei"!Fara suparare!

Va pup, paaaaaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Cati, la noi la gardi la fel cu bolile. Avem si noi o asistenta noua, i-am zis de la inceput ca Lili are amigdale marite, sa nu se sperie, insa tot timpul face observatii legate de amigdale, polipi, nas infundat, etc.
Oricum, as intreba-o pe educatoare, daca chestia cu nervii e doar caz unic, sau ZILNIC vine nervos de acasa????

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Alex, asa stiu ca primele 10 mesaje sunt moderate.
Si pe mine m-a enervat asta, mai ales acum, mi-am schimbat nick-ul dupa vreo 3400 de mesaje scrise, si cu nick-ul nou am fost la fel de moderata la inceput:)
Pt ce mi-a spus el nu ma necajesc, de fapt nici nu ma mai intereseaza parerea lui...

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by cati 73


Despre Alex, nu stiu ce sa spun, atata timp cat nu cunosc si varianta "mamei"!Fara suparare!





Scuze, dar nu am inteles.


Gabi, singura problema cu "moderarea" era ca mesajele mele apareau la ceva timp dupa ce le-am postat, iar intre timp voi ati scris deja ceva. De ex azi-dimineata, am fost primul aici, pe pagina trecuta, nu stiu daca s-a vazut la timp. In rest, nu e nici o problema, nu cred sa fac vreo gafa mare. Sper.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Hi,hi,hi.....Gabi a uitat sa va spuna ca a deschis un nou capitol....aici:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=88310

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput