Bazar pt ALEX (15)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

Aurelia,

Stiu eu ca vreti sa il ajutati pe Alex, dar ma bucur si ca ii plac cuiva jucariile mele
Dupa-amiaza/seara cind expira termenul va intreb pe PM cum sa facem tranzactiile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Dana, mie mi-au placut foarte mult "jucariile", dar ma tot codeam de ochii sotului. Acum am obtinut si pretextul, am primit cadou de la soacra mea un pulover la care se potrivesc la fix, astfel incat sotul nu a mai avut ce comenta.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Mihaela am fost zilele trecute pe la banca si am pus banutzii cu care eram datoare. Te rog mult, cand apuci condfirma-mi si mie daca au intrat.


Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

Liana, pus azi dupa-masa coletul. Si facut transferul prin e-banking, probabil va fi procesat miine.

Mihaela, am facut eu un transfer ING pentru 35RON in contul Lianei (ne socotim noi in privat, he-he). In momentul in care poti confirma suma si spune si Liana ca i-a ajuns coletul, item-ul 662 poate fi pus pe "adjudecat-achitat-in cont".

Despre 661 speram sa dam vesti miine, cind a ramas sa ma vad cu Aurelia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

dana iti multumesc mult...cum primesc coletul te astept..
roandre o sa intrazie putin..zilele astea a nascut un baietel..am vb cu ea sunt bine amandoi..ii asteptam acasa..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Liana, mersi ca ne-ai spus, nu stiam ca a nascut Mihaela.

Mihaela, felicitari si sa va traiasca baietelul.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

FELICITARI MIHAELA.SA VA BUCURATI DE BAIETELUL VOSTRU ASA CUM VA BUCURATI SI DE ALEXIA.SA FIE SANATOSI SI SA AUZIM NUMAI DE BINE.PUPICI MULTI DE LA NOI.

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE







fotografii cu fetitzele mele ADRIANA STEFANIA [05.NOIEMBRIE.1998] SI ALEXIA MARIA [ 24 OCTOMBRIE 2004]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Mihaela, felicitari!

Sa va traiasca ingerasii! Refacere rapida!

Gratiela, mamica strumfilor "Ayla" si "Nunutz"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Felicitari!

Am primit azi setul 661 de la Dana_e. Imi place tare mult, multumesc.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

OFER castigul din vanzarea produselor cosmetice Hemel, daca veti comanda produse de la mine !!! Nu imi opresc decat cheltuielile de transport !! ( Sper sa nu se considere reclama, ca nu am nici un interes. Eu comand in general pentru mine, nu fac pubilicitate )

Sa il ajutam pe Alexandru

Mergi la inceput