Bazar pt ALEX (15)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

dana_e azi a ajuns setul 662 sunt super..mi'au placut mult..multumesc..
roandre am vazut ca ai ajuns acasa..ma bucur ca sunteti bine..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Va multumesc dragelor pt intelegere...incerc in cel mai scurt timp sa actualizez listuta ca am ramas putin in urma!



Mihaela ,Robert Andrei20.01.2007 si Alexia- Maria26.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Dupa ce ii dau lu bb sa pape am sa confirmat si banutii care au intrat in cont in ultima vreme.



Mihaela ,Robert Andrei20.01.2007 si Alexia- Maria26.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by dana_e

Liana, pus azi dupa-masa coletul. Si facut transferul prin e-banking, probabil va fi procesat miine.

Mihaela, am facut eu un transfer ING pentru 35RON in contul Lianei (ne socotim noi in privat, he-he). In momentul in care poti confirma suma si spune si Liana ca i-a ajuns coletul, item-ul 662 poate fi pus pe "adjudecat-achitat-in cont".

Despre 661 speram sa dam vesti miine, cind a ramas sa ma vad cu Aurelia.



In data de 23 ian 2007 au intrat in cont 35 RON de la dana_e (banuiesc ca banii sunt de la Liana30 si va descurcati voi ulterior).



Mihaela ,Robert Andrei20.01.2007 si Alexia- Maria26.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by ralcat

Mihaela am fost zilele trecute pe la banca si am pus banutzii cu care eram datoare. Te rog mult, cand apuci condfirma-mi si mie daca au intrat.


Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan





Imi cer scuze pt intarziere...pls spune-mi suma pe care ai virat-o si data!


Mihaela ,Robert Andrei20.01.2007 si Alexia- Maria26.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Maine sper sa intre si banii de la mine, i-am trimis vineri seara, deci...


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Nu mai stiu exact ziua, pe 15 sau pe 16 februarie, la sucursala Stefan cel Mare am pus 50 ron.


Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by ralcat

Nu mai stiu exact ziua, pe 15 sau pe 16 februarie, la sucursala Stefan cel Mare am pus 50 ron.


Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan





Merci, confirm suma de 50 RON de la tine (banuiesc ca era vorba de 15-16 ianuarie, nu februarie)!
Pls, spune-mi dc ai si primit produsele ca sa stiu dc le scot din lista de achitate.


Mihaela ,Robert Andrei20.01.2007 si Alexia- Maria26.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Da, e vorba de ianuarie, nu februarie , scuze a fost fara intentie. Hainutzele nu le-am primit inca, probabil anda141 inca n-a apucat sa ajunga la posta. Cand le primesc dau de stire.

Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Mihaela, cand ai timp (stiu ca nu prea ai ) te rog sa mai verifici daca nu au intrat si de la mine 30 ron. Incep sa ma ingrijorez, ca de la mine au plecat.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput