Bazar pt ALEX (15)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Am primit 647,648, 650.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Am primit sacul de dormit de la Aurelia si voi trimite azi banii .

............................................
Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Am primit si eu 535. Set caciula, manusi, fular, albastru, pt 1,5-2 ani (inaioana, e la anda141) - 3 RON: Mercedes - 10 RON dar va rog sa ma mai pasuiti pana in 14 cand e zi de salar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Acum vin de la banca de unde am trimis banutii .Astept confirmarea .

............................................
Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Momentan nu-mi merge platforma online ca sa pot confirma ce banuti au intrat dar imediat ce se rezolva o sa scriu aici.

Am trimis si eu 46 ron datoria de la bazar si 20 ron de la elyanne!


Mihaela (32+) si Alexia- Maria26 august 2004

Utile pt burtici, viitoare mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Am primit laptele praf de la Aurelia....de fapt e pe terminate cutia....Urmeaza sa pun banutii ...doar sa ajung..Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Buna!

Am un carut tip umbrela pe care vreau sa il bag in bazar. Este intr-o stare buna, nu este folosit foarte mult pt ca baietelul meu are un carut mai mare dar care nu intra in masina. Am vrut sa il dau cadou de Craciun unui copil, dar stiu ca orice suma, oricat de mica ar fi ea, il vor ajuta pe Alex si vor face posibil ca un alt copil sa beneficieze de el la un pret mic.
Pt ca trebuie sa pun un pret, eu pun 30 RON. Daca cineva il vrea la un pret mai mic, i-l dau cu mare placere.

Luminita, Gabi si Andrei Tudor - ingerasul nostru cu ochiii ca cerul(16 august 2005)


Album Andrei

Povestea nasterii ingerasului nostru: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75774

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Am trimis pozele pe mail la Roandre.

Luminita, Gabi si Andrei Tudor - ingerasul nostru cu ochiii ca cerul(16 august 2005)


Album Andrei

Povestea nasterii ingerasului nostru: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75774

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Au intrat in cont 15 ron de la LauraNicole , 20 ron de la elyanne si 46 ron de la roandre!


Mihaela (33+) si Alexia- Maria26 august 2004

Utile pt burtici, viitoare mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Am ajuns azi la banca si am achitat pentru 535. Set caciula, manusi, fular, albastru, pt 1,5-2 ani (inaioana, e la anda141) 10 lei si 5 lei de la mosu.

Mergi la inceput