Bazar pt ALEX (15)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

roandre te rog sa treci la loc cartile raman la bazar..asta e....sper sa nu te superi daca iar am incurcat borcanele

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Mai am de pus la bazar:

3 saci de dormit aprox. 110cmX50cm, facuti/modificati acasa, unul se poate folosi iarna si vara (se desface din capse si nasturi) - 15 RON fiecare


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by Liana30

roandre te rog sa treci la loc cartile raman la bazar..asta e....sper sa nu te superi daca iar am incurcat borcanele

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

]

Pe tine nu am de ce sa ma supar...dar imi lasa un gust amar neseriozitatea cand e vorba de cazuri umanitare.
Cartile puse la bazar de catre ana_maria222 au fost scoase pt ca ea e f ocupata si nu poate sa se ocupe de bazar.

Aurelia1278, pls ia legatura cu ana_maria pe noul e-mail pt a vedea dc puteti sa va intalniti sa iei produsele tale de la ea sau nu (caz in care nu trebuie sa le achiti si le voi scoate din lista).



Mihaela (30+) si Alexia- Maria26 august 2004

Utile pt burtici, viitoare mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Licitez si eu pentru unul din sacii de dormit de aici :

660. 3 saci de dormit aprox. 110cmX50cm, facuti/modificati acasa, unul se poate folosi iarna si vara (se desface din capse si nasturi) (aurelia1278) - 15 RON/buc



Din pacate nu pot vira banii in cont decat pe 10-11 decembrie asa ca , daca nu e prea tarziu , as vrea unul cu fermoar .Maimuta mea se dezveleste ceva de speriat noaptea .

............................................
Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Toti sacii au fermoar. Cred ca nu am explicat cum trebuie. Unul dintre ei este format de fapt din doi saci, unul foarte subtire la interior si unul mai gros, de iarna (facut dintr-o paturica) care se prinde cu nasturi si capse peste cel subtire.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

quote:
Originally posted by roandre
Aurelia1278, pls ia legatura cu ana_maria pe noul e-mail pt a vedea dc puteti sa va intalniti sa iei produsele tale de la ea sau nu (caz in care nu trebuie sa le achiti si le voi scoate din lista).


Am luat legatura prin e-mail, mi-a trimis nr. de mobil, nu am sunat-o inca pentru ca nu stiu sigur cand imi voi putea face timp de intalnire. Azi pun si eu banii in cont.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Licitez si io:
500. Bluzita grosuta cu capse pe spate, putin patata, 6 luni (inaioana, e la anda141) - 3 RON
523. Pulover, albastru, pt 1,5-2 ani (inaioana, e la anda141) - 4 RON
519. Salopeta fara maneci, rosie, bbc, pt 1-3 luni (inaioana, e la anda141) - 3 RON
multzam fain

Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Roandre, mai am o mare rugaminte la tine: te rog scoate din bazar urmatoarele lucrusoare:
617. pantaloni cu botosei, 0-3 luni, marca rom-baby, bumbac 100% (ralcat) - 2 ron
621. Costumas vernil hainutza+pantaloni+botosi+bascutza, bbc, merge pana la 9 luni pentru un bebe mai slabut (ralcat) - 7 ron
645. pudra sanosan nefolosita (ralcat) - 3 ron
Voi pune io contravaloarea lor in contul lui Alex, dar le voi trimite unui puiutz care are mare nevoie de hainutze.
Multzam fain de tot

Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Cred (sper ) ca au intrat in cont 60 RON de la mine.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by aurelia1278

Cred (sper ) ca au intrat in cont 60 RON de la mine.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic



DA, au intrat in cont 60 RON de la tine!



Mihaela (31+) si Alexia- Maria26 august 2004

Utile pt burtici, viitoare mamici

Mergi la inceput