"Cei mai iubiti dintre paminteni" :-) (1)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

'Neatza :-))
Iar e luni (uupps...)...si am un proposition: http://forum.supereva.ro/forumsupereva/active.asp ??? E liber si nou ca si noi!!
Fug la scoala
Va pupez

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

bucurie mare sa va gasesc aici in forma maxima

Carmen, merci

ma bucur mult ca v-ati mutat taman la capitolul asta, eu si asa deschideam calatoriile si scutecele, acu va fi mai simplu, deschid numa scutecele

da' daca va mutati la supereve ... ma tem ca va prapadesc cu totul.

si ... desigur sa fiti sanatosi si voiosi lirisu si baiatul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Pardon, ma scuzati, este liber locul acesta?, va puteti da un pic la o parte sa nu va lovesc cu rucsacul?,...multumesc.

Asa.
Am gasit un loc bun, in fata. De aici va vad pe toti :-)))

(am avut ceva emotii gasind inchis dincolo. Noroc cu Pegasis! )

Acum:
1. Liris, felicitari! Ma bucur nespus pentru marele eveniment! Sa fiti fericiti impreuna!
2. Ma bucur () si ca pe lista Lilandei sint doo filmulete care au fost nedreptatite la vremea lor. Adica sint atiiiit de frumoase si nimeni, nimeni nu le-a bagat in seama...Red Violin si Truman Show...

observatorul federal.



www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tata lu Toma spune:

Salutare si noroc acestui Phoenix scandinav ca sa zica asa !

Desi sunt total depasit de evenimente, si asta doar din vina mea, nu pot sa nu raspund prezent si sa nu-i urez toate cele cuvenite puiutzului de Liris !!!


hai noroc,
tacsu' lu' Toma

_
Take me home, country roads

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adina spune:

uffffff, bine ca v-am gasit!

scuteceilor, sa fiti fericiti in noul cuib si vorbareti!
acu' am si eu o sugestie( adica doua:)), cine are timp sa lucreze la un "the best of..." scandinav, sa mai rasfoim in seri ploioase....
si n-ar trebui strigat si catalogul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irimell spune:

Aaaa, de ce nu m-ati chemat si pe mine la sedinta? Habar nu aveam de subiect si noroc ca mi-a soptit o pasarica pe messenger, ca altfel eram in suferinta si acum. Mi-a fost dor de poienitzaaaaa!
Am venit cu scutecul in virf de bat sa-mi declar dependenta de poienari sau...scutecari mai nou. Asa cevaaaa...

Doruletz, drum bun si ...pofta buna!

Itsmeeee, bine ai revenit!

Liris si bebe de Liris, sa fiti sanatosi si sa ne traiti! Felicitari!

Arborica, cind ne intilnim si noi?

Adelutzdragutz, ai mare dreptate cu funditele. Nu stiu cum e moda la voi, dar pe aici e abundenta de funditze si perle, negru cit cuprinde si din cind in cind gri si rosu, plus muuulte cravate. A aparut aici un fel de fusta cu bretele, ca nu stiu cum sa-i zic, poate sarafan decupat pe piept si pe spate, ciudatel modelul....dar da bine, ma tentase si pe mine sa-mi iau una.

Si daca nu credeati ca poate fi karaoke o arta, iata si ultimul model www.coolest-gadgets.com/20061001/new-karaoke-device-hits-japan/" target="_blank">waterproof.

Pup iu ol si mai vin!

PS: Pentru cine vrea Divertis, e acum live la www.antena1.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

quote:
Originally posted by lilanda

http://forum.supereva.ro/forumsupereva/active.asp ??? E liber si nou ca si noi!!
Si rooooooooooz... Ma dor ochii, pe bune.

Ete ca aparu si tac'su lu toma. Poate si sta...

Si ca sa fiu in spiritul subtopicului www.supereva.ro/displayimage.php?album=24&pos=0" target="_blank">iaca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi-pis spune:

Mama ce baba sunt! Ma doare tare ochiul de l-am aruncat pe supereva, sunt singura de nu gust rozaliul bombon stralucitor?

Si cum va spuneam, mai sugarilor, este iar luni si sunt deprimata.
Ati vazut frumusetea de www.bemboszoo.com/" target="_blank">Zoo de la arte?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

'naziua

Premiul Nobel pentru Medicina si Fiziologie 2006 se acorda celor doi cercetatori americani Andrew Fire si Craig C Mello pentru descoperirea mRNA (messenger RNA). descoperire care pe parcurs va duce la oprirea multor boli prin "inchiderea" genelor.

maine la ora 11.45 se anunta laureatii Premiului Nobel pentru Fizica
poimaine la ora 11.45 pentru Chimie
luni, 9 octombrie ora 13.00 pentru Economie
vineri, 13 octombre, ora 11.00 pentru Pace
pentru Literatura nu se stie inca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Salut

Liris, la multi ani celui mic (am inteles ca a fost ziua lui acum 24, 48 de ore), multa sanatate si sa fie primul dintr'un lung sir de copii.

Ca tot veni Leeloo cu lista am si eu www.pabbis.com/listoflistsbyauthorrev1.htm" target="_blank">una editata de Asociatia Parintilor Impotriva Cartilor Proaste din Scoli (n'am gasit alta rima)

Printre cei gata sa distruga "fibra morala" a copiilor ii regasim pe Ray Bradbury, Orson Scott Card ('al de scrise Xenocid), Ernest Hemmingway (cu Batranul si Mare ce avura domnule ?!?) , Steinbeck, Salinger, Huxley, Tolkien si cu voia dumneavoastra ultimul pe lista, Shakespeare.

Bine ca in US n'a auzit nici dracu de Voltaire ca'i suceau gatu' si lu asta.

Alin

Mergi la inceput