"Cei mai iubiti dintre paminteni" :-) (1)

"Cei mai iubiti dintre paminteni" :-) (1) | Autor: lilanda

Link direct la acest mesaj

Sintem copilarosi, inconstienti si fraieri, dar nu ne lasam. Avem doi ani de amintiri comune si peste 100 ori ”in medie” 15 pagini de ginduri impartasite si traite la unison. Nu e putin si tocmai de aia nu ne lasam, caci noi sintem poienari, morometi si ...induscutabil ”cei mai iubiti dintre paminteni’ :-) (in plus, sintem nou-nascuti). :-))

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

Sa ne traiasca nou-nascutul subiect, sa ajunga la cat mai multe capitole fara (prea multe) incidente!
Hai noroc, sa curga sampania

Cu aceasta ocaziune imi iau public la revedere pentru o saptamana, maine plec la Romania ca imi veni chef sa degust un must langa o pastrama de oaie ca... "la tata acasa"

Mai viu io

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:


www.kossan.se/barn_som_skrattar.htm" target="_blank">:-))

sa curga mustu'
doruletz, distractie placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Bine venit "noilor nascuti" si o viata lunga!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katarina spune:

clubul scutecelor




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

No..ca-ti aparu mesaju la locu' lui Katarina! Deci esti la locul potrivit. Ma duc si io la nani, ca facui extrahours de revolutie pe-acilea!!!
va pupez, somn usor!!

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Io nu'sh daca-s chiar cea mai iubita,da' ma puteti trece la fani!
"La multi ani!"



www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itsme spune:

ha, mi-am pus si eu scutecu' si am venit sa va salut!

dorulets, mihaela, mara, adela, si care m-au mai salutat explicit la subiectul defunct, pana sa apuc eu sa va raspund la bunaprimire a venit tzunami' peste subiectul ala asa ca n-am mai apucat. Asa ca, cu intarziere,

lulutz, bravo! esti moderator de moderator, bine ca ai pus punct bazaconiilor. Sper sa ne regasim buna dispozitie, veselia si harul si sa ne bucuram de cate un zambet virtual ca in vremurile bune....asta, bine inteles, daca nu ni se intampla din nou doamne fereste ceva!

pupici la tulmond

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:


neatzaaaaa!!!!!

fug la gratarel ca-i iulie afara, ...da' n-am rezistat sa nu va salut!

adela, b-e-s-t-i-a-l filmuletzu'.

asa cevaaaa...

***
www.dropshots.com/day.php?userid=181975&cdate=20060920&ctime=111343" target="_blank">catzelushul dansator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Buna dimineata :-))
Si pe-acilea e soare, ca acu' freo doi ani in iulie....Deseara am mosafiri si cerura sa le pregatesc poienita cu ciumperci...care mai fu degustata si pusa in poze pe siteuri straine, asa ceva
A propos de filme, ca tot era vorba de Europa aseara: vazui o coproductie norvegiano-sudeza, tradusa in engleza ca ccc www.imdb.com/title/tt0323872/" target="_blank">"Kitchen Stories". Daca aveti ocazia sa va pice in mina, nu-l ratati. E suuuuper si satirizeaza diferentele culturale dintre suedezi si norvegieni, imediat dupa razboi. Imi placu o replica data de un taran norvegian unui cercetator de suedez. "Cum vreti sa intelegi pe cineva, daca nu comunicati cu el?? Stati neutri...ca doar si in razboi fuserati neutrii!!"
Si, vazurati cine e www.dr.dk/Nyheder/Udland/2006/10/01/085103.htm" target="_blank">cea mai frumoasa din lume? O cehoaica!!! Punem pariu ca peste-un an-doi, o sa iasa o romanca???

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

'neatza!

iacat-o si pe www.missworld.tv/bio/bio.sps?iBiographyID=92277" target="_blank">participanta Romaniei! am zis io ca as vrea sa am 17 anisori. chiar a fost varsta mea preferata

Mergi la inceput