"Cei mai iubiti dintre paminteni" :-) (1)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Liris, www.barrysonline.com/images4_02/AP02_SmallVase_orig.jpg" target="_blank">felicitari si-acomodare lina in lumea celor mici! Baby mic,www.bridalcake.com/BabyCarriageYellowandPurple.JPG" target="_blank">bine-ai venit!


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

ma primiti?

Liris, felicitari! Pui mic de Liris bine ai venit pe lume

Rayu . Unde-i nora mea, o ti ascunsa?...vreau sa o vad, AUZI??




Barbye - una de-a noastra, haideti sa o ajutam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Bravo liris! Bun venit comorii tale! Cel mai iubit dintre paminteni cu adevarat! Tiii, ce veste buna, ma bucur tare pentru voi!

Mai viu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

www.gummylump.com/files/product/a_1199.thinkingofyou-its-a-boy.jpg" target="_blank">Bine ai venit! pui de liris
liris www.ukraine-flower.com/fruit-gift-baskets-to-Ukraine/2401-basket.jpg" target="_blank">felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voljena spune:

liris - sa va traiasca!! felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

io mai scriu poate apare si irimell si mihaela:-)

se pare ca www.aftonbladet.se/vss/noje/story/0,2789,895564,00.html" target="_blank">Jennifer Aniston si Matthew Perry is o pereche.

toamna asta se poarta gri si www.aftonbladet.se/vss/mode/story/0,2789,895206,00.html" target="_blank">funditzesi www.aftonbladet.se/vss/mode/story/0,2789,889568,00.html" target="_blank">carouri iar culorile www.aftonbladet.se/vss/mode/story/0,2789,891778,00.html" target="_blank">lacului de unghii le vedeti aici

rayu Dagmar din link-ul dat de tine imi amintii ca acu vreo zece ani scosei o perla la serviciu intr-o mini criza de isterie, perla care nu sunt lasata s-o uit de catre o prietena si colega de serviciu :-)) care asistase. ma trezii rabufnind "jag är omringad av idioter" :-) adica iegzact ce spune Dagmar. io cred ca de fapt ii stresam si io pe ei, sau mai mult io pe ei, datorita temperamentului meu care s-a mai decolorat pe parcurs. no, deci mai imi lipsesc drogurile, ca tigari, cofeina, si colegi de serviciu am din belsug :-))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Liris, felicitari!!! Refacere usoara si multa sanatate!!
Imi plecara musafiri, asa ca am aduc sa citesc ce trebea sa citesc azi tata ziua si n-am citit :-) Pe-aci le beepaie de le rupe, pfuii, ciar ca-n iulie!!!


pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Liris, felicitari!!!

sa-ti traiasca bebelusul si sa va bucurati de clipele astea unice!

www.treklens.com/workshops/189170/photo28115.htm" target="_blank"> Bine-ai venit!!

(nu stiu cum il cheama:)



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi-pis spune:

La multi ani fericiti, bobocel de Liris!!! Sa ne cresti mare, sanatos si voinic mic pamantean .

Cum se simte Liris?

Mergi la inceput