Destinul,speranta si drumul spre viata-Pavia II

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Liana ,sirmie daca plicurile sint racomandate n-au ajuns inca .
Marian aseara l-au internat din nou cu febra i-au gasit acu si un bacteriu in intestin si dai cu anitibiorice antivirale si---ufffAc tre sa plec intru mai dupa amiaza cu ce mai stiu ca acu dim asta era situatia Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

soni stai mama linistita nu te mai scuza atat..io astept ca trebuie sa ajunga..imi pare rau ca am pus'o recomandata ..daca stiam o trimiteam normal..
Ma rog pentru Marian!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

La multi ani Mihaita!

Sanatate multa copiilor si nu numai.

Pupam pe toti de acolo si ne rugam la Dumnezeu sa fie toate bune.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_tzuchi spune:

La Multi Ani, Mihaita!

Multa, multa sanatate!

Soni,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

La multi ani Mihaita!
Sanatate sa iti dea Dumnezeu si sa fii puternic in continuare puiule!

Soni, chiar daca nu scriu, citesc si eu postarile la acest subiect si sunt alaturi de voi,fii tare in continuare si sprijina aceste familii asa cum poti tu!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

http://www.ccserban.ro/html/contact.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna suflete mari! Va multumesc de incurajari dar d.p.d.v. psihologic e terifiant! Cu ocazia asta salut si eu pe toti si toate care poarta numele sfintilior de azi! Am transmis urarile voastre.
dda hai s-o luam de la capat! Peste 6 zile se implinesc 2 luni de la transplant si Marian e din ce in ce mai rau!Azi nici macar cite leucocite avea nu au mai zis! mama e terminata ,acasa lui barbatasau iiccurge puroi din picior si el zice daca tatie laba piciorului asta este ai grija de copil!Nu maninca nu bea (2l pe zi ) rinichiul pe care il are nu suporta tot ce a facut ,e sub 40 kg!!!Il hidrateaza ,2 pungi cu singe in fiecare zi , care dispar a doua zi ;eu nu cred ca e normalin general la 35 -40 zile copii ies din spital si produc celule; el nik!Gata ca ma sufoc!
Mihaita: alt donator:o tinara de 34 ani germania!Pe 20 intra in pregatire dar ---am fost la spital cu tata jan (acu am venit9 sa ia o reteta ca i-au gasit -----un virus si lui care ii poate afecta ochii ,nu transplantul!Alta terapie ,alte analize vineri la alt spital .de luni fac asa dar vad ca zidul e intreg! da si capul meu ---inca! Offf, ce mult as vrea sa va dau vesti bune!!!Dar astea sint!n-am ce face!
Si ultima bomba : Am readus-o pe mama Mihaita Torino ca tre sa semneze si ea pt transplant si adio servici! Asta pus capac!dar----om vedea . Ceva se v-a gasi pina la urma .Pt femei e mai usor. Pup. si ne auzim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Ceva nou? Ce mai fac baietii?


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna fetelor si nu va suparati dar acu doua zile dupa o izbucnire de plins la telefon a mamei Lidia am plis si eu vreo 2 orte . Acu am terminat cu ea la telefon ! In fiecare zi mai rau! acu de doua zile are febra ! au zis ca are o infectie!si asteapta sa-l suca la raze! nici medici nu mai raspund la intrebari!Acu 3 zile leococite 1000 azi 800! Trombocitele de la 17.000 azi 5000! Disperarea este la maxim!Nu mai am nici eu forta sa o ridic sus de moral dar mai povestesc de ale mele si un zimbet mai scot!A ajuns la limita
femeia asta!
Sirmie si dana _e primi banii ieri !sarumina si sa speram ca gestul vostru aduce noroc! Mai astept si alte plicuri sa fac o suma si va tin la curent!
Mihaita de miine intra in pregatire! Dupa denis si starea marian va imaginati teroarea care sta in sufletul parintilor!
Doamne fa o minune!
Gata iar i-mi vine sa pling! mai pe seara daca stiu ceva de razele lui Marian va spun .Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Nik nou: Dimpotriva analizele si mai jos!!!! No coment!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

http://www.ccserban.ro/html/contact.html

Mergi la inceput