Destinul,speranta si drumul spre viata-Pavia II

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soni spune:

lili 81 esti o dulce ! nu stiu cum e acasa fa cum crezi ca e mai bine ,dar cred ron sa ii poate scoate pina vineri!

eu sint inca aeriana si ma gindesc inca , daca sa ma duc miine sa il vad sau sa mi-l amintesc asa cum era si sa cred ca e inca in spital ca asteapta ---sa se faca bine!OFFFFFFFFFFFFFFF Doamne de ce mi-ai dat o inima asa de sensibila??? Vreau sa-l vad , credeti-ma , ma roaga si mama sa-mi arate ce frumos este si ce frumos l-a imbracat dar ----acea imagine cind v-a dispare din mintea mea???
o sa ma duc . e dorinta unei mame sfisiate de durere. Ce-o fi o fi !
Multumesc tuturor si scuzat-ma daca sint putin -----incoerenta ! Nici eu nu mai stiu ce vreau! E un cosmar!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

Facut un e-transfer in acel cont, cica se va procesa miine...

Soni, Marian nu mai e acolo. Nu stim noi "unde", dar sigur ce se vede e doar o cochilie. Asa s-o vezi, DA???? Imagineaza-ti ca el se joaca pe undeva, umbla brambura - ca un fluture care a lasat in urma invelisul, a dat din aripi si a zburat in soare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Am trimis si eu ceva in cont.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Nu gasesc cuvinte...plang , caci e o suferinta prea greu de dus pentru familia lui Marian!Suntem alaturi de suferinta familie!DOAMNE DA-LE PUTERE!


Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Multumesc din suflet fete inimoase! De dimineata vb cu mama , iar nu gasea actele am condus-o prin telefon sa-i spun unde le-a pus si zicea nu-s! De fapt se uita la ele si nu le vedea! Dupa i-am zis sa le puna in valiza si sa nu le mai atinga. Am zis si ca a-ti pus ceva in cont si a inceput sa plinga si a zis ca va multumeste inca odata pt tot ce a-ti facut si faceti si ca i-si doreste ca toti copii bolnavi sa se fac bine daca al ei nu s-a putut.Venise cu mari sperante si continua sa spuna ca si pe aici se moare!Astept telefonul cu actele si atunci o sa merg mai dupa amiaza la slujba . Va mai tin la curent.
Doina nu mai plinge ai grija de tine si de Dan .
Catrinadil sus capul !Se pare ca sintem prea mici ca sa schimbam ceva , dar MARI SI CU SUFLET sa continuam sa ajutam si pe altii.Am inteles ca vrei sa mergi la inmormintare . Fii tare!


Mergi la inceput