Destinul,speranta si drumul spre viata-Pavia II

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

dragele mele ma bucur ca asa repede ati sarit..
eu cont nu pot sa va ofer decat unul de'al meu..pt ca Marian nu are cont deschis..sau ma rog eu nu stiu..o sa o intreb pe soni..pana atunci daca va ajuta cu ceva si aveti incredere in mine va pot oferi contul cardului meu..
ioana rezolvat..si multumesc mult..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Incercati sa puneti un subiect la generale , poate fi vazut de mai multa lume si se pot strange banutzii necesari inmormantarii mai repede.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

Nici nu stiu cum sa incep. Sambata seara m-am intalnit cu tata lui Marian.Un parinte distrus care incearca din rasputeri sa inteleaga "de ce"?"De ce Doamne mi l-ai dat sa mi-l iei din nou? Era un copil atat de bun si de destept!!Acum eu pentru ce mai sunt?" Cu ochii inundati de lacrimi incerca sa mai faca unele cumparaturi pentru ultimul drum al fiului sau ...
Marian a parasit aceasta lume care pentru el a fost doar chin, si a lasat in urma doi PARINTI in adevaratul sens al cuvantului, sfisiati de durere care nu-si mai doresc decat putere de munca sa poata achita creditele ramase in banci ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Marian a fost un luptator pana in ultima clipa!
daca si asa ceva e drept pe acest pamant inseamna ca nimic nu mai are valoare!






Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Acum vin de la mama Lidia . Am scos-o am dus-o prin magazine cu scuza ca voia o flanea neagra. E plina de extaveral si distonocalm. Parca e o epava.Acu plinge in hohote acu incearca sa inteleaga ,acu uita tot ce-a zis .Am stat 3 ore cu ea . Am vb cu tata jan ma duc miine pe la el pt ca pe la 13-14 o sa merg sa-l salut pe marian pt ultima oara.Inca nu mi-am revenit dar am fost destul de tare.Am gasit acasa un plic de la Dana-A cu 60 dolari canadieni am sa-i schimb miine .Inca nu am dat nimic lui mama Lidia ca vreau sa scriu intii tot ce este ,Mi-a dat un nr de cont gol unde cine poate sa trimita ceva ---deci:RO61BPOS30006192588-RON-01 deschis la
Bank Post Prahova -Ploiesti.Acum vreau sa ma linistesc putin ca tremur toata si sa-mi adun gindurile ca tre sa mai dau niste telefoane tot pt ea si revin .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Am uitat sa va spun ca am vb cu cine tre s-o aduca si daca actele ies miercuri dimineata pleaca , pe vineri ajunge si simbata e inmormintarea! Miine dim stim precis cind sint gata actele ca tre sa vina si preotul sa-i faca o mica slujba . Nu poate fi scos mult de la
rece ca datorita bolii se poate uriti .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maiotra spune:

Pe numele cui e contul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Ai dreptate scuza-ma ! Am zis ca nu prea sint in apele mele

Tata: FASOLE NECULAI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili81 spune:

Soni, mi-au intrat niste bani azi mai devreme, ii asteptam mai tarziu...o sa trimit si eu maine 70 de euro.
Cum crezi ca e mai bine? Sa ti-i trimit tie prin posta sau sa-i pun in cont?
Daca ii pun in banca, conteaza daca sunt lei sau euro?

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana_ignat/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili81 spune:

Acum am vazut ca contul este pt lei.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana_ignat/my_photos

Mergi la inceput