Destinul,speranta si drumul spre viata-Pavia II

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soni spune:


Nu stiu sa va spun pre multe pina nu ajung acasa . o sa facecem ce putem fiecare. macar banii de inmormintare si tot e ceva .Am dat telefoane , dar e un dar , s-ar putea , sa vedem pina luni. Asa ca ...
vedeti voi care si cum poate sa faca ceva ma anunta .eu cum ajung la torino scriu . Un lucru e cert: ca Marian nu mai sufera si ne-a lasat pentru o lume mai buna !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Dimineata am intrat ultima data aici...Acum, am deschis iar nerabdatoare sa citesc...Nu pot sa cred ce am citit, nu e drept... Dar Dumnezeu are un plan al lui pt noi toti, daca asta a fost planul lui pentru Marian...asta este, nu putem decat sa-l plangem si sa speram ca acolo unde este acum e fericit si fara pic de suferinta....

Voi da si eu banuti...fetele care strangeti banii sa spuneti cum procedam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Of, Doamne.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinacs spune:

DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA! . Soni, te rog sa-i indemni pe parinti sa fie puternici. Mie mi s-a intamplat asa ceva pe 20 decembrie 2006 si avea numai 4 ani(limfom malign non-hodgkin). Nu inteleg care este planul lui Dumnezeu pentru fiecare in parte,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inga spune:

Nu imi vine sa cred!!! Atata suferinta , atata lupta si un final atat de tragic...
Dumnezeu sa il odihneasca in pace pe Marian ,sincere condoleante parintilor lui si multa putere de acum incolo...Soni,stiu cat suferi alaturi de ei,toata stima si admiratia pentru tine si pentru tot ce ai facut pentru acest sufletel chinuit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicina spune:

Marian a terminat cu suferinta, se vede ca Bunul D l-a vrut la el, dar Soni, te rog ai grija de mama ta, si nu te lasa la ceea ce spun doctorii, stai cu gura pe ei. Trebuie sa o puna pe picioare.
Stiu ca esti acum intre doua drumuri dar gandestete in primul rand la mama ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili81 spune:

OOOfff!
Dumnezeu sa-l odihneasca pe Marian!

Ma simt atat de neputiincioasa ca nu pot trimite si eu acum niste banuti De-abia pe la mijlocul lui februarie o sa pot.

Multa sanatate mamei tale!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana_ignat/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Odihneasca-se in pace puiul atat de incercat.... Imi pare atat de rau de el.

Soni , putere multa in continuare, ai grija de mama ta.

Ripley si Ana Ecaterina(10.11.2005)

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Am intrat acum si am rams muta!Nu gasesc cuvite...iar ma intreb :DE CE?
Dumnezeu sa il odihneasca pe Marian!
Soni, multa sanatate mamei tale!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput