Destinul,speranta si drumul spre viata-Pavia II

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Ajuns Iasi de la Bucuresti .Mama mea in spital pentru un preinfarct sau embolie nu se stie bineAcum am reusit sa vorbesc cu mama Lidia1 Marian rau! au pus-o sa semneze o hirtie zice ea ca pot sa faca o biopsie a unor bubite de pe corp! Printre altele vobind cu d-l dr. roman a intrebat daca poate sa se intimple si ...inevitabilul! A zis :da! Era resemnata si asteapta miine dimineata raspunsul medicilor.Ce sa va mai spun? Ca va multumesc din suflet ca sinteti alaturi de acesta durere a unei mame ,care adoptind un copil a incercat sa-i redea viata care nu ia dat-o ea ci o necunoscuta care a adus pe lume un prunc si l-a aruncat la gunoi!ca sinteti minunate si ca mama Lidia va ureaza sa nu aveti parte de spitale voi si familiile voastre.va pupa Soni si va tine la curent oriunde ar fi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Offff,ce durere...Doamne,fa o minune si ajuta-l pe Marian!

SONI si sanatate multa mamei tale!








Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Doamne, sper sa nu plangem ca dupa micutul Denis!...Fa o minune macar pentru el.
Soni, imi pare rau ca eu n-am reusit sa ajung la intalnire....imi pare rau pentru mama ta (sanatate multa) si raman aici, alturi de voi din suflet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Multa putere Marian si parintilor.

Doamne soni, imi pare tare rau pentru mama ta.ne rugam sa fie bine.

Ce ironie!Pt ce ai venit si in ce s-a transformat totul.Sper sa iasa bine toate acolo.

Sanatate multa.
Pt orice suntem aici

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Marian multa putere..hai..lupata puiule..trebuie sa reusesti..
Soni multa sanatate mamei tale..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:


Dragi mamici care a-ti fost alaturi de noi aceste 10 luni de chin ,mi-e tare greu sa va spun dar viata e si asta: INIMIOARA LUI MARIAN A INCETAT SA BATA AZI DIMINERA LA ORA 7!!!

DUMNEZEU SA-L IERTE SI SA-L DUCA INTRE INGERII LUI CA PREA MULT A SUFERIT IN VIATA PAMANTEANA!!!



CIND I-MI REVIN VA MAI TIN LA CURENT. e CA NIMENI ACOLO IN AFARA DE BISERICA NU POATE FACE NIMIC. SI DAU CIT POT.CIND AJUNG LA TORINO VAD CE POT FACE . ABIA LUNI I-L DAU!

vA MULTUMESC DIN SUFLT PENTRU RUGACIUNLE SI AJUTORUL VOSTRU!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Dumnezeu sa'l odihneasca in pace pe Marian!!!
mii sufletul greu...


soni te rog din suflet sa ma anunti daca or sa aibe nevoie de bani ca sa'l aduca acsa,,noi suntem aci si facem cheta..nu'i lasam..multa putere iubita..




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Dumnezeu sa-l odihneasca.
Marian dragul de tine ai luptat cat ai putut!
Dumnezeu te-a linistit si ti-a alinat durerea.
Ne rugam si pentru parintii tai acum sa-i aline si sa le dea putere.

Soni nici nu vrea sa-mi imaginez ce e in inima ta.
Incercam sa fim alturi de tine cat putem.

Liana are dreptate .Cum il aduc acasa? Cat trebuie pentru adusu-l lui in tara?
Sa ne spui cu ce mai putem ajuta.

capul sus toate cele ce aveti o inima de aur si a-ti ajutat si la acest caz.Toate suntem amarate azi si pt toate e zi de doliu.
Asta e viata! Cumplita uneori.
Nu uitati ca sunt multi inca ce asteapta ajutor de la noi.

Adio Marian!



http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

Marian, Dumnezeu sa te odihneasca in pace pui mic!!
Soni draga, cheltuieli stiu ca sunt multe, tu stii mai bine ca ai avut nesansa sa mai treci odata prin asta, si de aceea poti sa anticipezi o suma . Eu sunt pe telefoane dar trebuie sa stiu o suma totala.
Nu suntem multe dar nu esti singura !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Ingerashule,Marian, Dumnezeu sa te odihneasca in pace!
Cerul sa isi deschida Portile Raiului si ingerii sa te primeasca! Meriti, ai luptat pana in ultima clipa.



Printilor lui Marian care au dat dovada ca sunt mai PARINTI decat multi dintre cei adevarati, sincere condoleante!
Pierderea lor este asa de mare, incat cuvintele nu o pot exprima.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput