Destinul,speranta si drumul spre viata-Pavia II

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Soni, te rog da-ne vesti bune!!!cum a avut loc transplantul?

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Scuzati intirzierea dar abia acum un sfert de ora a scazut febra la 38! Mihaita e socat nu doarme de aseara (de 10 luni se vb de transplant ,vede si starea Marian) nu-i dau somnifere ca are prea multe .sa speram ca il v-a dobori oboseala .E in aplazie -normal- Azi noapte intreba pe tata jan de ce pling pentru el?? Si a zis sa ma duc la spital sa-l vad!puiul de el .Ma duc dupa amiaza sa-i vad pe amindoi!
Marian nu mai sta in picioare , tatal a plecat, si la tac i-a iesit -zic ei- ceva la plamin Ufff.Miine iar TAC . daca iese ceva nu intra in a doua pregatire!!!!
Dana-e plicul cu 100€ cred ca e de la tine .Multumim . E plecat pe 15 dec buc . Confirma te rog.Ajuns azi! numai bine ca merg la spital si impart cei ce au mai ajuns 50 si 20 si cu astia. Sper sa nu fi uitat pe nimeni !Azi sint cam nauca ca am dormit putin!Va pup si va multumesc de rugaciuni si incurajari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Am citit tot subiectul, si sper sa se rezolve cu bine... Soni, toata admiratia mea pt ceea ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

Soni, tot citesc si eu de transplant si tin pumnii...

Nu, de la mine sint doar 60 euro. Sper sa ajunga si ei, cu sarbatorile s-a intirziat totul la posta noastra. Asta e problema cea mai mica, cea mare e sa se faca ei bine.

Curaj!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Rog sa fiu scuzata ca am incurcat numele dar nescriind nikul------
Spun doar Ioana ! Cine este o rog sa-mi dea un Pm sa-mi cer scuze ! banii i-am predat azi 85 la fiecare!! ce bucurosi erau!!!!!
MIHAITA E UN COPIL EXCEPTIONAL!!! De ce ? Azi a refuzat glucosa si -----A MINCAT O BUCATICA DE BRINZA SI O BRIOSE!!!!!!!!!!! E vivaaaaaaaaaa!!! Sa dea domnul sa fie bineeeeeeeee!!! Cind m-a vazut s-a intors si se rusina ca are lacrimi! I-am zis la interfon ca si eu am plins aseara si nu ma rusinez! m-a rugat sa-i duc ----muzica !!! Is moarta DE OBOSEALA, da stau sa masterizez ceva sa-i duc miine!
Marian e o epava ! Am intrebat cum sta da el zice :mai binisor! Saracul! vor sa-i faca alt transplant! Da mai resista la 5 zile chemio curatire totala cind el nu mai sta nici in picioare?? SA DEA DOMNUL!
INCA OADATA MII DE MULTUNIRI CELOR CARE ERAU LINGA MINE CIND EU .."Cea mai tare din parcare ma pierdusem cu _totul""Multumiri si de la parinti care va doresc sanatate si ca nu i-ati uitat!! Pup dulce (da mai vin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Bravo Mihaita! Bravo Soni! Tinem pumnii pentru Marian.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

soni, si tie si lor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Doamne, ajuta-i pe puiuti.

Soni, suntem aici langa tine....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Soni esti minunata.
Bravo luptatori dragi.
Tinem pumnii stransi bine pt voi si ne rugam ca amandoi sa fie bine.

Pupam

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Soni, asteptam vesti cu sufletul la gura, nu mai stim nimic de baieti de 24h. Multa putere voua celor de acolo

Ripley si Ana Ecaterina(10.11.2005)

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Mergi la inceput