All about Constanta (80)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

sanatate multa Sofiei,Madalina.
trebuie sa ma duc sa ii cumpar fetei pampersi,etc.pe vremea asta...
va pup.


de piticotu' uriash

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Salut!

Bravo, Sofi!! Mada, ma bucur mult pt voi, probabil ca vei reusi sa ajungi linistita la munca, vineri, cand ti-ai propus.

Dana, felicitari pentru realizari si la cat mai mult ani fericiti de casnicie!

Sinzi, da, mare noroc avem cu domnisoara educatoare! Sebi n-a mai plans si nu s-a mai vaitat la gradi, a fost cooperant, a mancat si a dormit si n-a mai scapat pisu pe el (nici macar la nani), de joia trecuta. Deci "adaptarea" s-a produs in mai putin de o saptamana. Acum cantam in drum spre gradi. (Apropos, inca este ragusit de la cat a urlat saptamana trecuta, am ajuns si la pediatru si la ORL si cica n-are ceva de tratat, insa ni s-a recomandat repaus vocal. Cica "sa nu mai vorbim cu el". Pai vorbeste el singur!!!!!!!! Bombane non-stop... Chiar daca nu-l bagi in seama, el intreaba, el raspunde si se incurajeaza singur!)
Sunt taaaare curioasa ce o face el acolo toata ziulica si cum s-o descurca... de-as putea sa ma transform intr-o musca mica.... Acasa este tare nazdravan si pare sa aiba aptitudini de lider, insa la gradi am impresia ca este cumintel, sta lipit de educatoare si nu carcoteste, maimutoiul!
Am fost foarte dezamagita de felul in care a decurs sedinta cu parintii.... dar n-am chef sa dezvolt acum subiectul. Maaaare e gradina Domnului!
Avem si noi idei pt Atelierul Piticilor! Sper sa gasesc si timp sa ma implic si eu.... E f frumos ce lucrati voi acolo, chiar am vazut pozele!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

vic, te inteleg asa de bine cu transformatul in musca! chiar daca au trecut ceva ani, nu o sa uit niciodata prin ce am trecut cand am dus-o prima oara pe miruna la gradinita, cum nu imi gaseam locul, nu puteam sa ma concentrez la nimic, tot timpul eram cu ochii pe ceas si ma gandeam ce o face ea in momentul respectiv... dar nu mai am mult si o sa o iau de la capat asa ca o sa-mi doresc sa fiu iar

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

si eu as vrea sa fiu musca.sa vad ce face el acolo toata ziua.
mav, felicitari pentru sebi.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

nu am citit din urma, dar am intrat sa va "aratam" si voua ce ii place mai nou alexei in materie de www.youtube.com/watch?v=PzWABsbzI_A&NR" target="_blank">muzica. astept impresii de la piticii vostrii.

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilen spune:

Lizuca, ti-am trimis un PM referitor la bona, sper ca l-ai primit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

http://pg.photos.yahoo.com/ph/nastasie_adriana/detail?.dir=/a65are2&.dnm=f3c0re2.jpg&.src=ph

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

quote:
Originally posted by dady68
Mamacita, la mine nu s-a aplicat legea pentru ca nu sunt medic...Deci a picat incompatibilitatea, iar despre conflict de interese este vorba doar daca am relatii comerciale cu firma mea si am avantaje din aceasta colaborare...ori nu se pune problema....Oricum cand vei trece pe post vei fii nevoita sa completezi niste declaratii tip, de avere, incompatibilitati...etc...si comisia speciala va decide ce si cum...Bafta multa si tie in noua functie...cand te intorci la munci????



dady,multumesc!Ma intorc de luni.Banuiam ca vor fi scripturi peste scripturi,e una din partile pe care le urasc profund.Vom vedea,vazand si facand.
Ai gasit legislativul de care intrebai?


Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

quote:
Originally posted by sinzi_ana
Mamacita, ce mai face Alex??? Va intelegi mai bine cu bona??
Uite aici inca una: http://family.webshots.com/photo/2953183670087737923xuvQGu ...hihi...macar atata sa ia de la mine!!! Culoarea ochilor!!!



Sanzi,alex ma face sa iau diazepam,e a treia oara in viata cand recurg la el!Azi a urlat 3 ore ca disperatul,nu arata nimic[niciodata nu da semne macar vagi despre locul care l-ar supara]si,cum de vorbit nu vorbeste,te poti arunca de la balcon de neputinta.Este unul dintre cele mai nenorocite sentimente:neputinta de a-ti ajuta copilul.In gura nu ma lasa sa ma uit,dar misterul acolo s-a lamurit,seara,la spalatul pe dinti:un canin care a spart gingia!E primul,urmeaza inca 3!
Multu de poze cu inotatorul maiastru!

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

neata, fetelor.noi ne-am trezit de dimineata pentru ca razvan a facut ceva mucisori si nu a mai putut respira, deci in concluzie adio somn.ce ma enerveaza mucii astia.mie mi se par cei mai pacatosi ca sunt si in gat si orice i-as pune parca mai rau ii face.noroc ca il prostesc sa mai sufle nasul.tare mi-e ca nu o sa doarma azi la pranz la cresa.
ieri am cautat tot orasul suzeta si am gasit aceeasi marca si acelasi numar, din pacate nu aceeasi culoare.la inceput nu a vrut-o dar l-am aburit si acum avem iar doua.si mai am una de rezerva in caz ca mai pierdem vreuna.
in rest toate bune si la noi cu cresa, sa speram ca ne trec mucii repede ca daca nu iar fac nopti albe.va pup pe toate si va doresc un inceput de we minunat.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput