All about Constanta (80)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Neatza!
Adriana, va primeste la cresa cu muci? Si tu il duci?!
Sinzi, sunt impresionata de cat de curajos este David la piscina! Ce mult a crescut si ce ochisori verzi are!
Mamacita, dinti si masele fara durere si fara diazepam va doresc!
Cami, eu nu m-am prins ce tre' sa fac sa vedem si sa auzim preferintele muzicale ale Alexandrei... Nici n-am avut timp, dar nici nu m-am agitat. Tb sa fii logat pe site-ul acela sau nu m-a lasat pe mine firewall-ul?

Sebi a marait iar azi, la gradi, ca l-a intampinat d-na, nu d-ra... asa cum ne asteptam (au facut schimb de ture). Asta ca tot il laudam ieri ca s-a obisnuit..... Cine mai stie cum ne vom descurca saptamana viitoare, cand d-ra va fi dupa-amiaza? Mi-este teama sa nu ne intorcem la bocete.... Bine ca vine weekendul!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

quote:
Originally posted by mav

Cami, eu nu m-am prins ce tre' sa fac sa vedem si sa auzim preferintele muzicale ale Alexandrei... Nici n-am avut timp, dar nici nu m-am agitat. Tb sa fii logat pe site-ul acela sau nu m-a lasat pe mine firewall-ul?




Este vorba de o melodie de-a Cleopatrei Stratan, nu Ghita. Noua ne place la maxim. Noi nu avem cont la site-ul cu pricina si totusi putem viziona videoclipuri, cred ca antivirusul este cauza

Adriana bine ca ati rezolvat problema suzetei.

We placut tuturor.



poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

da, mav, ne primeste, numai ca lui nu incepusera sa-i curga.ca el ii face in gat si se infunda nasul.si da, am inceput cresa, de 2 saptamani si ne merge bine.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

am vazut poze cu copilasi dulci
mamacita,of,si noi suntem criminali la capitolul dinti:Oanei ii sunt umflate ultimele 4 masele,doar ce i-au dat toti 4 canini si mooor.nu am ce sa ii fac,e atat de nervoasa.gel de dinti cu anestezic,granule pt dinti,Nevralgin sau paracetamol suspensie-nici una nu o ajuta prea mult.eu nu pot lua decat paracetamol ,k alaptez inca.ma cam doare capul nonstop zilele astea.ce sa zic,nu eu sunt problema,de ea imi e ca nu am cum sa ajut mai mult.abia astept si eu sa terminam cu maselele astea si gata.va pupam si pe voi k stiu k e greu sa fii dintzos
si Oani e fan Cleopatra.ii zice ta-adica fetita cand o aude/vede.de fapt asa zice la fetita.
noapte buna.



de piticotu' uriash

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

salutare!
ce mai faceti? cum au reactiont copilasii vostrii (gradinarii si boboceii de la cresa ) cand au vazut stau acasa cu voi? a mea d-ra o astepta dimineata pe bunica-sa, crezand ca noi vom pleca la munci.
acum se uita pe pozele cu ea in primul an de viata si se minuneaza de...bebe daca o intreb cine este imi spune ca este ea si ca nu putea sa mearga pe jos.

mada cum se mai simte sofi? de la noi si multa sanatate.
vic cu a fost ieri la gradi? s-a acomodat "micul amorez" si cu doamna? ai reusit sa intri pe youtube sa vezi/asculti melodia?

o zi buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

alooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!! pe unde sunteti??????????????
ati plecat la plaja????????????????????

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

aici suntem, numai ca azi eu sunt cam zombie...deh, am vrut sa evadez si am fost aseara la concertul aniversar de la clubul phoenix, a fost super (hrana pentru suflet), dar acum imi iese pe nas... mie la figurat si copiilor la propriu pt ca sunt muciosi si cel mic o tine numai intr-o miriiala, cred ca se enerveaza ca nu poate sa respire.
noroc cu soarele de afara, daca mai era si vreo mizerie de vreme, la fel ma simteam si eu, asa ca pe cai si in tara piticilor la plimbare. mai merge cineva?

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Mamacita....curaj!!! Noi nu am avut pb cu dintii...dar prietena mea cu baietelul ei tare mult s-a chinuit!!! Sa speram ca urmatorii vor fi mai blanzi!!!! (nu stiu daca te "risti"...dar eu cand avea gingiile umflate ii dadeam inghetata pe bat - suc congelat) si se calma...)


Tatiana ma bucur pt voi ca sunteti din nou impreuna!!!! De abia asteptam sa o vedem si noi pe Bia dansand!!!


Nastasie, sanatate si succes la cresa!!!


Mav, adaptare usoara la gradi!!! Las ca Sebi se va obisnui cu ambele educatoare pana la urma...


Camelia, ce bine e cu bunici!!! Nu am crezut ca o sa le simt si eu lipsa!!!

Mada, ma bucur ca Sofi e bine...las ca recupreaza ea kilu!!!

Noi ne pregatim sa mergem la miami seaquarium sa il vedem pe Nemo (in viziunea lui David!!!)...
Vineri am sarbatorit 4 ani de cand ne-am casatorit...hihi...



Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Camelia, multumesc de intrebare, Sofia este in sfarsit bine , chiar foarte bine, face kk tare, normal, de trei zile, nu mai tuseste deloc, mananca foarte bine, are de recuperat kilogramul pierdut. in privinta muzicii, noi o iubim pe Cleo Stratan (si pe tatal ei)...deocamdata eu ma delectez cu muzica de acolo, Sofi e la bunici, dar am salvat cu "copy shorcut" adresa si va fi prima pe lista noastra de auditii

_
IUBESC VIATA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Sanzi, daca eu am postat la 15.33, iar tu la 14.58, cu o editare dupa 2 minute, dar oricum , inaintea mea, asa cum se vede din ordinea mesajelor, de unde stiai ce am scris? ...ca eu nu pricep fenomenu'......esti clar-vazatoare?
Multam de urari!...asemenea va dorim si voua (adica pofta de mancare de acum!!!...imi manaca toooot!)

_
IUBESC VIATA!

Mergi la inceput