mamici casnice (65)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

io aduc niste snitele cu cartofi nature
olga, niste poze ne arati si noua, pliiiiiz
am pus si io 2-3 poze noi in albumu' nostru

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


bey sunteti mortale de aia va iubesc eu.

acum am ajuns si eu acasa si m-am amuzat copios.

liana30 bine ai venit

va

Poze cu Lucas
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

si noi te iubim pe tine ,mai Danuto!
e o iubire generala aici .
numai Matilda nu ne iubeste.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

lasa dana ca ne iubeste destula lume nu trebuie sa ne iubeasca si ea

dragoste cu sila nu se poate

asa ca fapt divers si eu am 2 joburi si nu ma dau mare dar programul mi-l fac eu si pot sa si acasa lucrez acasa,cand ai 2 copii cu diferenta asa mare de varsta nu-i usor.
ma gandesc cu groaza ca iara incepe sc.inca un stres,tre sa ma duc sa fac si cumparaturile de sc ca nu am luat nimic.

Poze cu Lucas
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

multam de primire!!!!
meyyy io va spusai ca's prostanaca..fataaa georgiii sari si spune la fete ca io nu mint..aaaaa si inca ceva va dati seama ca's blondaaaaa!!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Sa o ajutam pe barbye


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

si io tot blooonda cu un neuron si ala in vacanta
bey, gata, prea multa cerneala pt nik (= tanti M)

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

moama cata iubire pe aici!
inca putin si incepeti sexul in grup

Bananutzo,sa mor io fata draga daca in 2 luni de Romania am auzit de coktail-ul ala
ba da asa pretena-mi esti tu! la munte acolo nu ma puteai invita la asa preparat? ai tinut secret pt. tine.Noroc ca nu sunt gravida ca altfel luam primul avion si veneam direct la tine sa incerc minunea aia.

Olga,pai ca sa stii sa pui poze in album ai 2 variante:ori sa te faci bruneta,ori asa blonda cum esti sa o intrebi pe docenta noastra pretena Mathilde

mai am un fix.unde este mihaela_amalia?

Alinutzo,cred ca tu ti-ai uitat neuronul la Moeciu.Baga un tf. la Bangala poate-l recuperezi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

doamnee ce'mi place aci la voi..o omor pe georgii ca nu'mi spusa si mie mai de mult de voi!!!
pana la confirmarea cu neuronu lipsa..dau dovada ca's blonda!! da am fost si bruneta!!!
vedeti mai jos!!!

si poate aruncati si un ochi la subiectul cu barbye..am vazut ca aveti suflet mare..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Sa o ajutam pe barbye


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

fetelor,
cred ca a fost o neintelegere de la inceput dar nu stiu cine a degenerat-o ; n-am scris sa comparam neuronii de blonda, bruneta, satena, ci doar sa ascult opiniile si sa inteleg putin stilul de viata al femeilor casnice. dupa cum probabil ati tot citit eu tot am cautat o intelegere amiabila cu voi; si ca o completare azi am putut lucra de acasa (babysitter a avut o zi libera). chiar nu va inteleg ostilitatea;eu in continuare va dorec o seara placuta , satisfactii si sa va bucurati de copilasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

sara buna!

mai fetelor io ( blonda fara leac) am auzit ca daca donezi ti se pune la nume o .asa ca donez punctele mele lui mathilda.deci acum astept floarea.

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput