mamici casnice (65)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

am zis ca tac!! tac!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Sa o ajutam pe barbye


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Io m-am abtinuuut...Si m-am abtinuuuut...Da acu daca se lua de sarmalele mele...Apropos...facui varza...ca n-avusei bani de carne.
Cat despre provocarile tale...io zic ca te amuzi asa...de forma.Dar de fapt nu-ti convine nik din ce spun fetele aci.
Si daca tot ai ajuns la concluzia ca e diferentza de mentalitate atunci de ce mai astepti comentariile noastre?
Oricum, io mi-s contra.Sa stii.


Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

io tac!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Sa o ajutam pe barbye


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

bey sunteti criminale
eu nu am decat o nelamurire vis-a-vis de madame Mathilda;cum naiba face de are timp sa rontaie cartile alea de docent si cum naiba face ca are si timp sa ne urmareasca pas cu pas ?!
Ori sunt eu batuta in cap,ori retardata,ori trebuie sa-mi scot diplomele din sertar de la praf sa ma bat cu ele in cap ca in gura nu pot singura

Alinuto,aici is.Am alergat si in dimin. asta/Maine este 1 sunt platile la una,la alta asa ca am bagat cozi la banci,i-am schimbat ghiozdanul Maiei(al 3-lea) ca nu-i placea nici asta, am fost sa semnez pt. cursul de step si am baut o cafeluta cu barbatelul meu in oras.
Acum e pranzul.Papam,bagam somnul de infrumusetare si dupa amiaza mi-am propus sa ma plictisesc.Nu stiu cum voi face dar va spun maine

Bananutzo,aia cu prostituate la domiciliu e betonnnnn.I-am spus-o si lu colegu.A zis ca frumosa munca ne-am ales
El cica: daca fetele tale sunt prostituate la domiciliu atunci tu esti prostituata de weekend

Liana30,senx pt. flori.Iote si de la mine

bey ce o face mmiha.Si-o fi decapitat patronul pana acum?!

Georgiana,pai de ce nu spui mai colega ca nu ai carne.Am eu ceva prin congelator ramasa de la Craciun si daca nu-ti ajunge poate pun si fetele mana de la mana sa-ti iasa o sarma beton.Si daca nu vrei si nu vrei poate pui de o ciulama ca faina cu apa are tot omul in casa
Bey si totusi mi-ai facut o pofta de varza.M-ai bine taceai

Alinutzo,bravo pt. cap.Io nu stiu sa prestez chestii deastea complicate.Abia gasesc literele pe tastatura si plus de asta mi-e frica de general.
Ai grija ca ti-o furi cand va sosi acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Bananutzo,ce e ala "cosmo" .O bautura ceva?!
tu ai uitat ca io nu stiu limbi dealea straine si trebuie sa-mi desenezi ca la copii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

A! si uitai
cum e cu votatul ala?
cine voteaza si cum ne voteaza?
v-am spus ca sunt varza.
nu stiu cum draqu ma acceptati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Cami ,Cosmopolitan ,mai.
contine vodca ,triple sec, cativa stropi de suc de lamaie si suc de coacaze negre.
beton!
Liana ,te pupam si noi.
bine ai venit!
bey ,pe tanti Matilda lasati-o in pace ,ca are pb grave.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

bey sunteti criminale rau de tot.
liana, deci ramii? ai grija ca daca ai mai mult de 1 neuron' nu te primim
se vede ca s-a racit afara, avem o logoree...
banano, m-ai zapacit cu cosmo ala. vin la tine numa' sa-mi faci unu. ok?

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

sadicuto,te astept!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Olguta,vino tu, ca am tot ce ne trebuie aici.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput