Minunatele Scorpiute (38)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

Am revenit!Se vede ca abia astept sa ma bag la culcare, nu?

ANA, LA MULTI ANI SI PENTRU ALEX AL TAU!
Era sa uit
Sper ca nu am uitat pe nimeni!Va pup inca o data si de-aici de la va urez o noapte buna!
Lory_k mamica lui ALIN CRISTIAN ( 2 ani si zece luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

, fetelor !
Puteti viziona pozele aici, in albumul de pe webshots, caci astia de la Yahoo nu ma lasa sa-mi fac publice pozele.
Monica, si Cristina este la program scurt, poate de aceea nu i s-au cerut analizele, anul trecut.

Alex

Gaby, ma bucur ca operatia a fost un succes iar tu, fericita, te poti ocupa de pregatirile de nunta.
Apropos, eu tot nu stiu data nuntii voastre.
Elena, ce-mi place ca ai timp de DC ! Se mai anima clubul nostru !
Fetelor, mi-am depasit programul, gata, alerg la fetite !
Va imbratisez si va pup pe toate, toate !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

multumim mult fetelor

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

la multi ani de sf.alexandru.imi place tare multa ca elena e foarte activa de cand e in concediu.
lory, nici eu nu stiu cum trece timpul asta si cad seara lata.
la mare s-a cam stricat timpul.e mai mult innorat si vant.ma duc sa ii fac toaleta lui razvan de seara.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

'NEATA FETELOR!

Va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa!
Lory_k mamica lui ALIN CRISTIAN (2 ani si zece luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Salut dragelor!
Pai cum sa nu fiu activa? Daca am un pic de timp mai citesc una alta, sa imi reamintesc ce si cum e cu sarcina! Cand eram insarcinata cu George, numai pe DC eram, am si acum printate articole, tot felul de chestii... le tin amintire!
Am fost aseara iarasi la medic... o "placere", mai ales ca am stat 3 ore la rand, am intrat ultima... macar are grija de mine si se comporta impecabil!
Are si ecografie transvaginala, asa ca am vazut bine minunea... el spune ca nu e multumit ca trebuia sa fie mai maricel, dar... i-am zis ca eu sunt optimista si va fi bine! (tot eu aia cu sustinerea psihica - defect profesional)! A ras de mine si... iarasi dupa 2 saptamani! Sa treaca primele 3 luni ca apoi il vad mai rar!
Iau tratament mai departe, numai de ar trece din simptome ca mi-e groaza sa ies din casa - mi-e rau de la orice miros!
Va pup si nu scapati de mine in concediu!
Elena

Mami "www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">de George" (6.09.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Vaiii cum am uitat: ieri vroiam sa intru sa le urez tuturor Alexandrilor La multi ani! (Monica, Ana sa va traiasca baietii) si tot ieri ma uitam in calendar si am zis ca daca o sa am baiat i-as pune Alexandru numele... ne mai gandim: oscilez intre Gabriel si Alexandru! Vreau sa ii pu un singur nume, ca si lui George si sa aiba sarbatoare in calendar! Astept sugestii 8 luni de acum incolo!
Pa, acum chiar plec!

Mami "www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">de George" (6.09.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

la multi ani tuturor de Sf Alexandru! eu fug la scos atele si mi-e o fricaaaaaaaaaa. dar dupa pot si eu sa fac dus ca omu. macar atata sa ma tina inca hoping ca nu doare tare.

Nina ne casatorim pe 2 iunie 2007 la Sibiu si pe 30 iunie 2007 la Moreni. Sibiu casatoria civila, Moreni biserica. nunti in amandoua locurile. apropos.. imi plac pozele mult cretelor

fug si scriu mai tarziu. pusiii

Do not go to bed mad! Stay up and fight!!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyhila/album?.dir=3060

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

elena, si eu tot un nume am vrut pentru razvan, dar pentru ca razvan nu era in calendar si pentru ca pe 8 e sfantul gavril si mihail i-am pus si mihai.dar la al doilea nu mai fac prostia asta.daca o mai fi cazul.deci sa inteleg ca vrei baiat?
gaby, deci ati stabilit data?gata, totul aranjat?sa stii ca si mie tot de scos atele dupa nastere mi-era frica.mai frica decat de nasterea in sine.
eu acum am venit de la cresa, am vazut si am stat de vorba cu directoarea.mi-a spus sa-l duc mai devreme sa-l luam treptat.mi-a spus ce sa mai cumpar si cam care este programul.mi-este groaza.
fug sa-l culc si revin cu amanunte.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

m-am intors!!! a fost horific, groaznic, dureros si naspa. vreau sa ma duc in pat sa dorm si nu mai imi aduc aminte de procedura orifica de scos ate.



Do not go to bed mad! Stay up and fight!!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyhila/album?.dir=3060

Mergi la inceput