Minunatele Scorpiute (38)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Gaby sa treaca.
red]Elena[/red] la tine burtica
Si pe restul

Hai sa va zic si io fericirea mae.Am luat rezultatele si suntem negativ pe toata linia. .Maine ducem fisa la camin.

De "fericirea" cu renovarea...nu va mai zic.Alerg ca bezmetica de azi dimineatza, am reusit sa cumpar si usa de la intrare.Sa vedem cand isi face colegu' timp s-o puna.Sper ca reiseste pana termina baietzii zugraveala.
Si mai sunt destuuuule...da' nici nu vreau sa-mi amintesc.
Azi e ultima mea zi de concediu.De maine la scoala.
Tanjesc dupa ziua in care nu voi avea alte ganduri decat ce fac de papa si cu ce ma imbrac maine.

Hai pupi

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

am intrat sa va intreb cum se calca camasile cu maneci lungi fara sa fac dunga? nu radeti.. suntla inceput!

noapte buna fetelor:) pusici

Do not go to bed mad! Stay up and fight!!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyhila/album?.dir=3060

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna scorpiutelor,
va multumesc mult pentru urarisi voua numai bine.
noi suntem bine, insa acum 5 min am descoperit ca in loc de 4 ml(antibiotic) cat trebuia sa-i dau ruxandrei i-am dat cate 5 ml de fiecare datacred ca sunt batuta in cap...dar era scris asa: amoxiciclina250mg/5ml... 4 ml din 8 in 8 ore...si eu, varza de mine i-am dat cate 5 mloare este ceva chiar atat de nasol???oricum mai ramanea cate putin in linguritza dar totusi ma simt vinovata
gaby, bine ca ai scapat de fire. ref intrebarea ta daca este camasa de costum eleganta... da se calca cu dunga, daca este camasa cu maneca lunga mai sport fara dunga...dar vezi si tu...te orientezi ca esti fata dasteapta
georgima bucur ca v-au iesit bine toate analizele, bafta si sa ai un an usor!
adrianasi eu zic sa o luati incet, cate putin cate putin la camin sa nu-l lasi de la inceput toata ziua acolo pe razvanel
elenace bine ca esti optimista ai numai de castigat si bb la fel...nu-i face bine stresul...sa dea Dumnezeu sa fie bine pana la capat si ce-o fi sanatos sa fie.
lorysi o zi minunata si tie
va pup pe toate

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Gaby, daca nu vrei dunga, este o masuta mica-mica de calcat speciala pentru maneci si alte chestii mici, daca e musai sa calci acum... offf, eu una nu ma bag fara masuta respectiva. (nu rad de tine ca eu dupa 5 ani tot la inceput sunt)
Mai, trebuia sa te duc la medicul meu, cand mi-a scos atele dupa cezariana nu am simtit, are o mana... de aur! (asta ca sa te oftic ca nu stai la Suceava)
Monica, nu e bai daca i-ai dat atat, in general se da si dupa numarul de kg a copilului, asa ca... stai linistita ca Ruxita e ok. Tot ce putea fi rau era vreo reactie alergica, daca nu ti-a facut... l-ai pacalit pe antibiotic! Pupam urechiusa bolnavioarei sa se faca repede bine!
Georgi, succes maineeeee!Si santierul trece, ai sa vezi!
Lory!
Va pup in gashka!
O noapte bestiala!
Elena

Mami "www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">de George" (6.09.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Multzam feteleeee...
Abia astept sa merg la scoala.Sa vedem ce zice si Stef.

Gaby acelasi lucru ma gandeam sa-ti spun si io.Exista o masutza speciala.Am vazut la o prietena pt ca din fericire colegu nu le prea are cu camasile.

Hai pupi.Am baitza si manichiura in program.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:


Va poftesc la o
Io sunt in picioare.Ma pregatesc de plecare.
Va si o zi faina.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

neata.si eu tot la cafea.razvan de 2 zile se trezeste la 8.30.sa speram ca la cresa nu va fi tot asa.pana in 8 trebuie sa fim acolo.
georgi, servici usor.
gaby, eu la pantaloni cand ii calcam cu dunga, indoiam acolo unde e dunga si o calcam ca sa dispara.dar doar pe dunga, ca altfel faci alt rand de dungi.sper sa fi inteles.e cam dimineata.
eu dau o fuga acum la doctor sa-mi iau trimitere, poate reusesc sa fac analizele fara bani.
VA PUP SI O ZI MINUNATA.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

neata:) ce de activitate dimineata devreme aici
eu tot acasa si nasol e ca incepe sa imi placa dormitul pana tarziu. oare nu pot sa me pensionez acuma??

Elena iti multumesc de intentia buna cu doc din Suceava. cand imi aduc aminte de procedure se scoala paru pe mine. da-o naibii de treaba ca nu am fost eu niciodata asa fricoasa, dar numai chestii de frica se leaga de mine dupa operatie asta. nu mai stiu daca v-am povestit, dar am facut atac de panica pe masa de operatie. urasc acele. adica putin spus le urasc. dupa ce o noapte intreaga am visat branule, cand in sfarsit a pus-o (fara sa ma doara) in sala de operatii, plus altele adaugate, mi s-a facut cald, mi-a picat tensiunea la 7 cu 5 si am dormit repede. radeau fetele de mine in salon ca nici nu stiu cine mi-a facut anestezia.

eu m-am decis sa ma duc la un psiholog sa vada ce e cu fobiile astea ale mele. urat.

georgi ma bucur pt tine ca incepi scoalao sa iti faca bine.

Monica nu cred sa fie chiar asa o buba mare ca i-ai dat ruxitzei 1 ml in plus. termini picaturile mai repede doar. pupicesc pe tine si pe ruxi sa va faceti bine.

nastasie te-ai vazut cu Ana cosanzeana? cand incepe gradi? parca era matinal pilotistu tau... acuma s-a lenevit si nu se trezeste numai la 8??

ma duc sa mai dorm o postate.

Do not go to bed mad! Stay up and fight!!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyhila/album?.dir=3060

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

gaby, nu am reusit sa ma vad cu ana.sper sa nu plece fara sa ne vedem.pana acum pilotistul meu era foarte matinal.acum parca stie ca va incepe cresa si se trezeste dupa 8.30.astazi pandesc sa-i recoltez cele necesare pentru analize.sper sa reusesc ca alerg cu cutiuta dupa el.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aldaesme spune:

Buna fetelor,

n-am mai scris de muulta vreme :) Parca mi-a pierit inspiratia, dar va citesc cu atentie.

Ema imi pare teribil de rau pentru pierderea voastra, sincere condoleante!
In alte ordine de idei La Multi Ani, Dariei mult noroc si muuulta fericire.

Elena ...YUUUUPPPPIIIII :) FELICITAAARI!!!!in curand nu stiu precis cand, imi merge colegul la Suceava, asa ca sa te astepti la o cutiuta dulce pentru mai multi :)

Noi semnam actele pe 26 spetembrie si pana pe 1 octombrie speram sa ne mutam in casuta noastra, apoi o sa inceapa lucru' si scurgerea finantelor :) Daca are cineva chef de vizita de lucru, ii asteptam la noi cu carpe, bidinele, barosuri si alte chestii din astea :) (glumeam evident)

Va pup cu mult drag,

O zi faina,

Esme

Mergi la inceput