Pentru copii (haine, carucior, lapte etc)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by biluta28

danielac si nu numai as avea si eu nevoie de hainute pentru Edi 2 ani juma.-3 ani in special bluzite, si pentru finul colegei de serv.a sotului care face 2 ani de craciun ( uite ca am uitat cum il cheama dar intreb pe sotul meu si iti spun; el are 2 verisori gemeni care tot de craciun fac 1 an si care stau toti impreuna)si caruia de regula eu ii dau hainutele care raman mici de la Edi.
Deci trece-ma si in lista cealalta, cat despre ce am de dat fac rost in functie de cerinte si posibilitati.

Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 7 ani - Edi 2 ani si 2 luni

http://community.webshots.com/user/biluta28





ok, se rezolva!


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Atunci , daca nu mai trebuiesc pentru cei doi frati , am de dat asa :
-3 helanci (una merge doar pentru fetita ca are un model special ) pentru varsta 5-7ani (daca-i slabut copilul merge si mai mult )
-una rochie cu maneci lungi pentru fata de 6-8,9ani (e noua , primita si nu i-a placut Alexei );
-cateva pulovarase care merg mai mult pentru fetite dar in caz de ceva sunt bune si la baieti (2 sunt roz) cam pentru 6-8 ani.
-ceva jucarele .


Aurelia1278 , daca reusesti sa afli cum se strange caruciorul sport si mi-l poti trimite prin posta , platesc eu cheltuielile de transport .Il iau pentru pustiuletul de 3 luni.

............................................
Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:


Cei care ofera: (va rog sa spuneti, de acum incolo, mereu ce mai aveti de oferit)
Freia
Cadina
Georgeta R
Liana30
Noe
Ruxij
angelapriboi
cgaby
Katty
asi
sofia misicu
NinaB
iuliana
Pegasis
Buli
rrox3
Ioana75
MariPaun
Magghyc
floricavisan
gicutza
luna1
biluta28
mariana tache
ionica
gio
nma
Mercedes
Lucia

danielac
hainute bebe, biberoane,pudra bebe,jucarele, hainute 3-4 ani fetita

latrishia

LauraNicole
3 helanci (una merge doar pentru fetita ca are un model special ) pentru varsta 5-7ani (daca-i slabut copilul merge si mai mult )
-una rochie cu maneci lungi pentru fata de 6-8,9ani (e noua , primita si nu i-a placut Alexei );
-cateva pulovarase care merg mai mult pentru fetite dar in caz de ceva sunt bune si la baieti (2 sunt roz) cam pentru 6-8 ani.
-ceva jucarele .

ECMI
apisica
calatoare
Sorina-Alexa
Aldebaran
andira
gabrielle74
Elena balcan
Roxana1974
Marielon
Aurelia 1278
Kehleyr
adinell
pisicuta si matei
Oanacn
ISOLDA
Dana d
Cloreta
Angel_lexi
KIK
Trinity




Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Daniela, sterge, te rog si caruciorul sport. De fapt, sterge-ma de tot, deocamdata.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Aurelia, s-a intamplat ceva?
de ce sa te sterg de tot? tu ai ajutat mereu si vei ramane in lista ca o persoana care ajuta de cate ori poate... nu ai nici o alta obligatie!

te rog sa imi spui daca cineva te-a suparat sau sunt alte motive!


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

A, nu e vorba de nici o suparare, vroiam doar sa spun ca deocamdata nu mai am nimic de dat, concret.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

ok, am inteles!


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BOCANILA spune:

DANIELAC! Baietelul meu ,Stefan are 7 luni.
Orice este bine venit.
MULTUMESC pentru purtarea de grija!

poze cu familia mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naty_blondy spune:

danielac,multumesc din suflet tie si fetelor care nu ne au uitat pe mine si pe bebe Antonia mea.
la noi acum cea mai mare problema este aceea a laptelui praf MILUMIL 1,si banuiesc,ca nu prea are rezolvare,deoarece este si foarte scump.in rest e binevenit orice se poate ptr Antonia mea,mai ales ploverase de iarna ca nu prea am lucruri groase...si chiar azi mi s a stricat fermoarul la costumul de fas pe care i l cumparase nanuta ei la botez...nu mai pot de suparare.si ea e si micuta la constructie...are 2 luni jumate dar parca e mult mai mica decat alti copii de varsta ei...probabil din cauza ca am si nascut o cu numai 2.800kg.acum are cam 4.500kg.
noi va pupim pe toate si va uram multa sanatate!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Daniela_C, eu m-am intalnit azi cu buburuzica si i-am dat cam toate hainutele pentru vecina ei. Ce mi-a ramas sunt numai de vara si mai este pana atunci. Pe masura ce o sa mai am hainute ma reinscriu pe lista. Acum mai am disponibile 3 cutii de lapte praf Vitalact si o salopeta groasa de fas verde pentru 6-9 luni, din aceea intreaga (deci o bucata, cu maneci si gluga).



Mergi la inceput