Pentru copii (haine, carucior, lapte etc)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Fetelor va multumesc pentru raspunsurile prompte! cine are haniute de fata de 4-5 anisori si de baiat de 6 anisori si le poate trimite, eu am sa le distribui copilasilor pe care ii stiu!

Emee vezi ca joia trecuta am pus coletul la posta si cred ca azi il veti putea ridica, cu siguranta! sa mergeti neaparat la posta!


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

pisicuta si matei --au ajuns la bb ieri .Iti multumesc in numele mamicii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

quote:
Originally posted by danielac

Fetelor va multumesc pentru raspunsurile prompte! cine are haniute de fata de 4-5 anisori si de baiat de 6 anisori si le poate trimite, eu am sa le distribui copilasilor pe care ii stiu!


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE




O sa ai un pachet si de la mine.

Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 7 ani - Edi 2 ani si 2 luni

http://community.webshots.com/user/biluta28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuna spune:

Buna fetelor!
E un lucru minunat ce faceti voi, cum va organizati sa ajutati atatia bebelusi. Eu sunt o viitoare mamica (voi naste in martie) dar nu prentu mine va scriu. Locuiesc in Titan intr-un bloc de garsoniere cf. 2 si pe acelasi palier cu mine locuieste o doamna ce a nascut acum vreo 6 luni gemene. Ea mai are inca un baietel de vreo 5 ani. Sunt foarte saracuti. Chiar nu stiu cum se descurca. Peste toate problemele lor cu banii (caruciorul dublu care-l aveau am vazut ca s-a stricat si au luat unul simplu) mamica fetitelor (care are studii superioare din cate am auzit) ar avea si o problema psihica. Nu stiu prea multe detalii ca nu eu nu prea imi cunosc vecinii. Ideea este ca nu prea are cu ce-si imbraca fetitele cel putin din ce-am vazut eu, de pampers nici nu poate fi vorba.
Eu v-am scris in primul rand sa va felicit pentru ce faceti. sa va dea Dumnezeu sanatate si voua si familiilor voastre si sa puteti ajuta cat mai multi copilasi. Daca voi considerati ca ati putea-o ajuta si pe vecina mea va rog sa-mi spuneti si sa gasim impreuna o solutie ca sa intre in posesia lucrusoarelor. Daca vreti va pot da direct adresa ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

tzuna-da mi mai multe detalii pe Pm.am ceva hainute pana intr-un an si posibil un carucior inca nu stiu sigur.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Tzuna, tu ai vorbit cu aceasta doamna, vecina ta, sa vezi daca ar accepta un asemenea ajutor??? intreb si eu... nu te supara, dar sunt multe persoane care nici nu vor sa auda!


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Fetelor stie cineva ceva de Emee? i-am trimis coletul si nu as dori sa nu il poata ridica de la posta... oare s-a mai intamplat ceva cu fetita ei? sper sa fie bine!


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamy_taty spune:

buna fetelor!am revenit dupa o perioada foarte dificila de sanatate prin care o trec copii mei..mai mult cu cel mic..am citit mesajele voastre...ma bucur sa vad atata bunavointa din partea voastra!domnul sa va binecuvanteze!si celor ce daruiesc sa le dea inzecit! azi ii duc lui emee un pachet cu lucrusoare ptr acea fetita!chiar mai grosute!EMEE e bine la fel si Ilinka! am si eu o geaca ptr iarna super,pentru un baietel pana intr-un an si un costumas pantalon si plovor lucrate de mama mea!spuneti-mi cui dintre colii nevoiasi pe care ii cunoasteti le pot oferii?astept raspunsul voastru!va pup!

mamy_taty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Mamy-taty, pai daca Emee este bine, poate sa imi confirme si mie daca a primit pachetul de la mine, ca l-am trimis de joia trecuta???


Biluta, multumesc pentru ca esti alaturi de copiii de care ti-am spus!


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamy_taty spune:

sigur ca da,danielac..am fost la ea la munca de i-am dus pachetul cu hainute si mi-a spus ca primit pachetul,era foarte bucuroasa..isi cere mii de scuze ca nu a putut sa te anunte din cauza programului de munca incarcat pe care il are!iti trimete multumiri prin mine!DOMNUL SA TE BINECUVANTEZE!

mamy_taty

Mergi la inceput