Pentru copii (haine, carucior, lapte etc)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oanacn spune:

Buna fetelor,
avem si noi hainute de 0-6 luni care nu ne mai trebuie. Cui as putea sa le trimit si sa le dati voi cui considerati necesar? Ah, si am si cateva cutii de formula powder Similac si Enfamil.

Oana, mami de Lisa Maria (24 August 2006)
Poze

Varsta Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamy_taty spune:

draga emee as avea si eu niste lucrusoare pentru acea fetita de care ne-ai vorbit!astept sa imi spui unde si cand ne putem intalni..DOMNUL sa te binecuvanteze pentru INIMA MARE pe care o ai!SANATATE ILINKUTEI!

mamy_taty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamy_taty spune:

quote:
Originally posted by Oanacn

Buna fetelor,
avem si noi hainute de 0-6 luni care nu ne mai trebuie. Cui as putea sa le trimit si sa le dati voi cui considerati necesar? Ah, si am si cateva cutii de formula powder Similac si Enfamil.

Oana, mami de Lisa Maria (24 August 2006)
Poze

Varsta Bebe

DRAGA OANA AI PUTEA SA I LE DAI LUI EMEE PTR A LE DA ACELEI FETITE CAREIA II LIPSESC MULTE..SI-A LASAT DATELE DE CONTACT MAI SUS!...SA NU TE SUPERI..E DOAR O SUGESTIE..MULTA SANATATE FETITEI TALE..AM VAZUT POZELE..SUNT SUPERBE..AI O FETITA FRUMOASA ..PARCA E UN INGERAS IN MAINILE DOMNULUI...

mamy_taty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oanacn spune:

quote:
Originally posted by mamy_taty

DRAGA OANA AI PUTEA SA I LE DAI LUI EMEE PTR A LE DA ACELEI FETITE CAREIA II LIPSESC MULTE..SI-A LASAT DATELE DE CONTACT MAI SUS!...SA NU TE SUPERI..E DOAR O SUGESTIE..MULTA SANATATE FETITEI TALE..AM VAZUT POZELE..SUNT SUPERBE..AI O FETITA FRUMOASA ..PARCA E UN INGERAS IN MAINILE DOMNULUI...

mamy_taty



Asa e, numai ca ale mele sunt subtirele, mai de vara ca aici e f cald. Emee daca consideri ca ii vor fi de folos hainute subtirele de la 0 la 6 luni spune-mi si ti le trimit.

Multumesc mamy_taty!

Oana, mami de Lisa Maria (24 August 2006)
Poze

Varsta Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

andali-lapticul isi ia drumul zilele astea la o forumista din galati ,ea m-a contactat prima.
multumesc pt PM ,te am in vedere cand mai am ocazia ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by emee

Va sciu pe fuga.Multumesc mult de tot.Sunt sigura ca o sa se bucure mult.Eu nu am domiciliul stabil in Buc asa ca va voi lasa numele socrului meu si adresa unde stam sa nu am eu probleme la posta...Sa am surpize neplacute cum ar fi sa nu pot ridica coletul pt k nu corespunde adresa din buletin cu cea a coletului...In fine...Tot ce aveti de trimis chiar si biberoane,jucarele,si tot ce nu va mai trebuie sunt sigura ca bebela mik si mama ei vor fii incantate.



Va multumesc eu in numele mamicii si a fetitei...

Oricine doreste sa ma cotacteze acesta e e-mailul meu:ionescu_mariusemee@yahoo.com



Emee, trimite-mi adresa la care vrei coletul, uite mailul meu daniela@romfra.ro! am si cateva biberoane!!!


Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamy_taty spune:

fetelor..care vreti sa ii trimiteti cate ceva lui emee..va rog sa le pastrati.pentru ca deocamdata nu poate lua legatura cu voi deoarece este de alaltaieri internata cu fetita ei la spital la grigore alexandrescu..are o bronsiolita cea mica..sa speram ca in 3-4 zile se vor externa..va multumesc pentru intelegere..

mamy_taty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

ok, mamy-taty! mersic!

Freiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!???? unde esti?

[ url="http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea" ]Diana-Maria [/url]
_
_
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oanacn spune:

andali sper sa ajung astazi la posta sa-ti pun lapticul. Iti scriu un mesaj dupa masa in cazul in care trimit azi pachetul.

Oana, mami de Lisa Maria (24 August 2006)
Poze

Varsta Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emee spune:

Buna fetelor!

Tocmai azi m-am externat cu Ilinca.Multumesc lui Dumnezeu fatita e bine si nu plange la tratament.Acum sunt acasa si eu trebuie sa-i fac ampicilina.Tre s-o duc de doua ori pe zi sa-i faca aerosoli.In fine rugati-va sa fie bine...Ce sa zic...Abia astept sa primesc lucrusoarele si sa-i fac o surpiza mamicii aceleia.Dupa cum v-am mai spus eu nu stie nimic.Astazi am vorbit iar cu soacra mea si imi spunea ca acea mamica o intreba daca nu cumva stie pe cineva care sa-i vanda lapte praf(probabil bebelac).Asa ca daca vreo mamica are lapte Bebelac si nu-l foloseste e primit cu placere de aceasta femeia pt fetita ei.Eu deja il dau pe al meu.Ce sa mai zic...Va multumesc tuturor care aveti pe inima sa ajutati aceste doua suflete...si sper sa pot face si niste poze sa vi le trimit indata ce or sa primeasca pachetul...O seara buna tuturor....

Emee si bebe Ilinca

Mergi la inceput