Pentru copii (haine, carucior, lapte etc)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

neatza fetele, am reaparut. am avut o perioada mai proasta, si plina si la servici si acasa etc...

daniela multumesc pt ajutor si coordonare



Freia si " target="_blank">Alexa

Terapia pentru Ema pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

bine ai venit Freia..dar macar un mesaj sa ne lasi puteai nu?
puteam si noi sa fim macar cu gandul si sufletul alaturi de tine..te pup si numai bine lui Alexa

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."

.................................
Impotriva banarii luiJocelyn

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Bine ai revenit , Freia !
Mammy , am lasat alea la verii mei .Daca le iei , bine , daca nu , anunta-ma ca eu degeaba in Bucuresti nu mai vin .

............................................
Impotriva banarii lui Joceline

Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by Freia

neatza fetele, am reaparut. am avut o perioada mai proasta, si plina si la servici si acasa etc...

daniela multumesc pt ajutor si coordonare



Freia si " target="_blank">Alexa

Terapia pentru Ema pe DC



Freia bine ai revenit! ma bucur din suflet!
sper sa colaboram de cum incolo multa vreme!
eu sunt aici, cu placere!


Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Laura imi pare sincer rau...nu pot decat sa zic atat..
"Mare e gradina Domnului..si portile se deschid larg....."


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."

.................................
Impotriva banarii luiJocelyn

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Mdah , Liana .Asa am zis si eu .

............................................
Impotriva banarii lui Joceline

Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

ups!
Laura ,sincer imi pare rau !Pt tinesi nu fii suparata in viata trecem prin multe .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Stiu si de aceea nu ma opresc dupa suturile astea pe care le primesc .

Azi am dat din lucrurile de la Aldebaran unui pustiulet de 3 luni ai carui parinti nu sunt prea bogati .Mie imi iesisera complet din minte pana mi-a zis sora-mea de brotacel .Sora-mea l-a botezat .

............................................
Impotriva banarii lui Joceline

Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamy_taty spune:

MI-AM CERUT SCUZE SI INCA O MAI FAC DACA ESTE CAZUL ...M-AI SCOS DIN SARITE! AI PRIMIT CE AI ASTEPTAT DE FAPT?COMPATIMIREA CELORLALTE MAMICI?PTR. EFORTUL SI SACRIFICIUL CARE L-AI PUTUT TU FACE..DE AVENI PTR. TREBURI PERSONALE LA BUCURESTI PRINTRE CARE TE GANDEAI SA TE INTALNESTI SI CU MINE SA IMI DAI PUNGA?DE CE TE BATI CU PUMNII IN PIEPT CA AI AJUTAT MULTA LUME?CREZI CUMVA CA ESTI SINGURA?SAU TU OARE NU AI FOST AJUTATA NICIODATA?RUSINE SA ITI FIE!CA JUDECI ASPRU PE CEI DIN JUR! DRAGI MAMICI:VA PUN SI EU O INTRBARE:CHIAR II DATI DREPTATE CA NU AM PUTUT AJUNGE CAND A VRUT EA?CA NU MI-AM PUTUT CALCA PE INIMA SA LAS CEI DOI COPII AI MEI DE 6 ANI SI 6 LUNI SI RESPECTIV 1 ANISOR IN STARE FEBRILA AMANDOI..DORMIND SINGURI IN CASA?MENTIONEZ CA STAU IN LACUL TEI SI CA MASINA 282 CARE MA DUCE LA GARA FACE ZIUA CA TIMP O ORA SI VREO 20 MIN..DUS..INTORS CAM LA FEL..DECI EU TREBUIA SA ALEG:ORI SA IMI LAS COPII SINGURI,FINDU-LE AMANDOURA RAU..CU FEBRA ADICA..DORMIND..SAU SA II TREZESC SI IN STARE CRITICA IN CARE SE AFLAU SA II IAU PE DRUM PRIN PLOAIE PE TRANSPORTUL IN COMUN..ADICA SA II CHINUI?CARE DINTRE VOI ATI FACEO?DACA ARE CINEVA CURAJ FATA DE LAURA NICOLAE SA IMI RASPUNDA SI MIE..INTRADEVAR DORMEAM..LA ORA 9 DIMINEATA PTR CA STAU SI CU O BUNICA CARE SE AFLA INTR-O STARE CRITICA SI TOT EU O INGRIJESC..ASA CA NOAPTEA PTR MINE E DEFAPT TURA DE NOAPTE..INTRE COPII SI BUNICA..SI MA TRAGE EA PE MINE LA RASPUNDERE CA DE CE MA CULC LA 2 NOAPTE?DAR CUM IMI PERMIT EU SA DORM LA 10 DIMINEATA?CA CE FAC EU LA COPII MEI II CULC LA 2 NOAPTEA?PAI NU VA SARE MUSTARUL?VA INTREB EU ACUM?POATE SUNT EU MAI NERVOASA ASTA E..ORICUM IMI PARE RAU CA NU MA PUTUT INTELEGE..NICI NU ARE CUM..CA NU MA CUNOASTE ,NU IMI STIE SITUATIA..IN FINE..IMI PARE NESPUS DE RAU CA MA ADUS IN ASA FEL INCAT SA II VORBESC URAT..DAR EU SUNT:CEI IN GUSA SI-N CAPUSA"IMI CER DE FATA CU VOI IERTARE CA I-AM VORBIT IN ULTIMA FRAZA URAT..DAR NU SI PTR, CA A AVUT CURAJUL SA MA JUDECE ASPRU..SE PUTEA REZOLVA SI FRUMOS!LIANA30!ASA E:MARE E GRADINA DOMNULUI..DAR PE ASTA O STIAI?CA OMUL SE UITA LA CE IZBESTE OCHIUL DAR DOMNUL SE UITA LA INIMA!MULTA SANATATE !SI APROPO:NU O SA MAI DERANJEZ PE NIMENI SI REGRET CA AM CERUT AJUTORUL AICI,,INDEMNATA DE O PRIETENA..VA PUP!

mamy_taty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

Vreau sa va aduc la cunostinta, informez sau cum vreti voi sa ii spuneti ca sa nu sune oficial si pumnul in masa, ca am deschis subiectul asta cu greu fix din cauza problemelor din trecut cu x si y. Va rog sa nu ma faceti sa ma razgandesc atat eu cat si Admini.

Sa incercam sa ne anuntam daca se schimba ceva in planul de intalniri face to face, si sa ne respectam chiar daca nu ne cunostem decat virtual.

sper sa ma intelegeti,


Freia si " target="_blank">Alexa

Terapia pentru Ema pe DC

Mergi la inceput