Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Doina, sper sa ne dai vesti bune, cind termini cu treburile care te tzin in acest moment ocupata.

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

Doinabita te rog sa intri la Discutii generale ajutati-o pe Barby.Cred ca tot tu poti interveni si pentru ea .

Multumesc mult,
Angela

ANGELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

M-am intors...nici o veste incurajatoare pana azi,trebuie sa-mi revin din oboseala si sa fac alte planuri...unde sa mai scriu Doamne?

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitza1977 spune:

Draga Doina,

Am facut un e-mail despre problema lui Dan si l-am trimis tutror cunostintelor, cu rugamintea sa il ajute si sa dea mai departe ...Aici la mine la serviciu deja am stans niste banuti pe care azi ii vom transfera in contul tau. Ai incredere ca Dumnezeu ii va ajuta!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Gabitza,iti multumesc,speranta nu mi-o pierd ,dar timpil se scurge si am cam epuizat toate posibilitatile.Am scris la toate televiziunile care au emisiuni cu subiecte de acest gen.Trebuie sa rezolvam pana la urma!Mai sunt sunt 10 luni!Dumnezeu sa fie cu noi cu toti!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitza1977 spune:

Buna Doina,

te rog sa verifici contul, am transferat ieri 150 RON; sa stii ca am prieteni inimosi, carora am trimis e-mail, care sigur va vor ajuta cu niste bani. E-mail-urile circula repede pe internet si cred ca se va strange suma!!!
Ai incercat la Acasa TV, la emisiunea Povestiri adevarate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Am scris doua scrisori la Acasa Tv, la Povestiri Adevarate, am primit confirmarile, dar nici o veste chiar ma ingrijoreaza,o fi ca la OTV?acolo se plateste spatiul de emisie...Multumesc mult!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Gabitza, iti multumesc mult.Au ajuns banii, am verificat azi!Cu ajutorul oamenilor Dan are sperante mari!
Doamne ajuta!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitza1977 spune:

Ma bucur ca au ajuns banutii. Cand iau salariul am sa mai trimit.
Va tin pumnii!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Iti multumim mult Gabitza,putin cate putin se aduna oceanul...Doamne ajuta-i pe toti cei aflati in necaz!

bita doina

Mergi la inceput