Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Cum se procedeaza Andora sa faci albumul?care sunt criteriile?trebiue sa ai o luna de cand esti membru pe DC?

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Da, cu albumul nu mai tin minte cat timp trebuia sa treaca pt a avea dreptul, dar mai bine fa-ti in Yahoo Photos, e nr de poze nelimitat .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Andora mai dureaza cateva zile pana termina siteul si apoi iti spun unde este si de cine este gazdiut.

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Am vesti de la Formula AS,Fundatia il sponsorizeaza pe Dan cu 1.500 Ron, e un inceput .Doamne ajuta!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Doamne ajuta,pe toti cei care sunt in situatii similare cu ale lui Dan indiferent de suferinta!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Doamne ajuta! Cate nenorociri vezi in jur zilnic, la tv si pe strada, cati oameni tristi, pentru care grijile noastre zilnice sunt un moft... multumim lui Dumnezeu pt ce avem si sa-i ajute pe toti cei in nevoie !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Cata dreptate ai Andora,cate cazuri grave si necazuri sunt...m-am uitat aseara pe OTV si am donat si eu 5 euro pentru fata aceeia cu cifoscolioza caci e programata mai repede decat Dan.Daca as reusi sa strang suma pentru a inta in direct in emisiune cu Dan...dar e mare 5.500 euro, atat costa spatiul de emisie pentru 2 aparitii acolo, caci intr-o emisiune nu se strang banii...
Speranta moare ultima!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mai este putin si intram in luna septembrie ,timpul trece, zilele si lunile trec,iar noi nu avem nici o veste care sa ne linisteasca cat de cat.Am scris la atatea persoane,televiziuni,dar nimic nici un telefon care sa confirme ca ceva ,ceva se va rezolva...nu stiu unde sa mam mai adresez...Doamne ajuta!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


Doamne ajuta!

doina nu-ti pierde sperata,eu cred ca pana la urma se va rezolva.

Poze cu Lucas
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Doina, nu pot sa-ti spun decit putere, rabdare daca mai ai, si multa credintza in Dumnezeu.
Doamne ajuta

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput