Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Scuze am incurcat zilele eu azi credeam ca suntem in 14 dar eram in 13.

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DOINA putere si sanatate multa sa-ti dea bunul Dumnezeu,pt a putea reusii ce ti-ai propus!..sanatate multa si lui Dan si nu disperati,pana la urma trebuie sa fie bine,cineva va v-a ajuta cu siguranta!!!










Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Poze cu noi avem la casuta de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Iti multumesc pentru uncurajare si pentru ca ma sustii moral.Stiu ca avem fiecare un inger pazitor cre ne va arata calea si ne va gasi rezolvarea.Va doresc tot binele din lume!Trebuie din multele scrisori si mesaje pe care le-am adresat sa imi raspunda cineva...

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Trist,eu calculatorul si nici un mesaj...Timpul se scurge...zilele trec si ...cateodata imi vine in minte o intrebare:ce voi face daca nu voi reusi?voi putea sa-mi privesc baiatul in ochi?sa-i spun :asta este?am pierdut sansa vietii tale? eu nu cred ca as putea. De ce trebuie sa cumparam sanatatea cu bani? bani multi!Poate nu stiu sa coordonez campania, dar altcineva cine?caci nu are cine, am rugat prieteni de ai lui Dan dar sunt in concedii unii ,altii lucreaza si nu au timp...offf

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Astazi e zi mare Sfanta Maria!E greu sa fii mama si sa ai un copil in suferinta!Dar ma rog pentru sanatate pentru fiul meu ,pentru toti copii din lumea asta si pentru toti parintii.
DUMNEZEU SA NE AJUTE!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Dan va ureaza "La multi ani !"tuturor celor cu numele zilei de azi!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna dinimeata tuturor,
Ieri am primit confirmarile de primire de la scrisorile trimse de mine la Libertatea si la Povestiri Adevarate.Astept cu sufletul la gura sa vad daca ma contacteaza cineva de la Povestiri si daca va aparea povestea in ziar.Trec zilele una cate una, timpul se scurge.Primim multe telefoane din tara de incurjare care ne bucura foarte mult caci oamenii se roaga pentru noi,caci sunt alaturi de suferinta lui Dan,de suferinta noastra a familiei.E greu sa-ti vezi copilul neputincios ,in fata destinului,cum la 24 de ani nu are o prietena care sa-i fie alaturi poate iubeste pe cineva pe ascuns dar acea fata nu-i impartaseste iubirea caci Dan nu poate sa-i ofere nimic ,decatsa o priveasca fara sa poata sa o atinga din acel scaun cu rotile si atat!!!Ma doare mult suferinta lui si sunt neputincioasa in fata destinuli!!!Il ascult, ii alin suferinta cu sfaturi, il incurajez cu vorbe si plang pe ascuns!!!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns body spune:

Doina sa dea Domnul sa aveti succes in demersurile voastre si sa nu-ti pierzi speranta nici un moment. Multa sanatate lui Dan si tie pentru a-l putea ajuta si pentru a duce la bun sfarsit ceea ce ti-ai propus.
Doamne ajuta!

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Alina,
Iti multumim ca esti cu sufletul alaturi de noi!Pana la urma trebuie sa gasim o solutie pentru a putea pleca la anul in China,sper sa ne raspunda cineva din multele scrisori pe care le-am trimis.Stii cum se spune? speranta moare ultima!Nici nu vreau sa gandesc caci nu vom reusi chiar de va trebui sa batem din usa in usa, mai ales ca am vazut pe un site progresele care le-au facut pacienti cu asfel de operatii facute acolo: www.stemcellschina.com.
Dumnezeu sa ne ajute la toti cei aflati in suferinta!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Draga Doina, iti scriu doar pentru a te incuraja si a te imbratisa . Sunteti foarte puternici si va dores sa ramaneti asa si in continuare, fiindca sunt sigura ca Dan va putea incepe o noua viata. Nu se poate sa nu reusiti. Exista o multime de oameni bogati si daac ar da fiecare cate putin s-ar strange rapid banutii. La fundatia "Copii sanatosi" a Ioanei Tariceanu ai incercat? Probabil ca da, uite daca vrei telefonul si mailul "Str. Mihai Eminescu nr.82-88, sc.2, et.1, ap.20, sector 2, Bucuresti
Telefon: 211 44 64
Fax: 211 22 42
E-mail: office@fundatiacopiisanatosi.ro"
Am vazut poza lui Dan, este un tanar care are dreptul sa traiasca si sa iubeasca, eu sper din toata inima sa ajunga la anul in China, sunt sigura ca asa va fi, si operatia sa reuseasca.... Atat de multe povesti triste sunt aici, dar stiu ca orice are un rost si daca ai ajuns p acest site sunt sigura ca te va ajuta macar putintel.
Mult succes cu aparitia in revista!!! Spuneai si de un nou site mai cuprinzator... de cine e gazduit? Daca te pot ajuta cu ceva de rog frumos sa-mi spui

PS: Am gasit www.formula-as.ro/reviste_724133cazuri-de-extrema-urgenta.html" target="_blank">aici si povestea din Formula As despre Dan... dureros..

Mergi la inceput