Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Stiti de unde as putea sa fac rost de un carut pentru baie pentru Dan,caci cel pe care il avem s-a invechit rau l-a mai reparat sotul meu dar mi-e frica ca se rupe intr-o zi si cade Dan din el.l-am primit de la o fundatie din Cluj dar doamna de acolo nu mai e in tara,la casa de asig de sanatate mi-au spus ca nu au si nici nu stiu de unde sa fac rost de asa ceva.

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Multumesc Anina pentru ca esti alaturi de noi,cu voi alaturi simt ca prind si mai multa putere,simt ca nu sunt singura.Doamne ajuta la toti cei cu copii bolnavi ,dar si la cei cu copii sanatosi,ai grija si de parintii lor ca sa le vegheze somnulsi viata.
Doamne Ajuta!!!!!!!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Caldura de azi m-a epuizat,am fost in cateva locuri si am depus dosare de sponsorizare,trebuie sa incerc,si astept sa vad ce se intampla?voi urmariti emisiunea de pe OTV,oameni care ajuta oameni?daca as avea 5.500 euro as intra cu Dan in direct acolo,asta e pretul de difuzare pentru doua aparitii.stiati?Nu-mi pierd speranta,astept.

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna dimineata tuturor,
Aveti idee unde gasesc sa cumpar in Bucuresti condoame pentru persoane cu handicap si sonde pentru sondaj intermitent?trebuie sa gasesc neaparat caci sunt la ultima rezerva.

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Dar Fundatia Vali Vijelie ,ce adresa are?Caci stiu sigur ca are am vazut la tv.la emisiunea Aventurile Familiei Vijelie,nu dadeau adresa...


bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

A mai trecut o zi din viata,se scurge timpul,maine e luni,e sarbatoare ,stau in fata calc. vorbesc cu voi dar ma gandesc,imi fac planuri de maine unde sa mai scriu,la ce usi sa mai bat?maine,luni apare Povestea mea si a lui DAN in revista Femeia de azi,sper ca cineva,de undeva sa-mi dea un raspuns care sa poata sa-mi dea o speranta reala,caci am scris in multe locuri,la multe persoane care ar putea sa-l ajute pe Dan ,dar...nimic nici o veste buna.Sunt intr-o pasa proasta in acest moment lipsita total de inspiratie...dar si maine e o zi!!!mai astept vesti de la voi,vreun sfat,in aceasta seara ma simt singura cu gandurile mele...si atat.

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Astazi a aparut articolul despre Dan in revista "Femeia de azi",sper sa aiba un mic ecou,trebuie...
Speranta va muri ultima!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizy spune:

dar pe Mihaela Radulescu ai incercat sa o contactezi ? sau poate pe Gigi Beali.Stiu ca ei se implica in cazuri sociale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Pe Gigi Becali la-am contactat scriindu-i la fundatia crestina a dumnealui caci alta adresa nu am si nici un raspuns,pe Mihaela Radulescu nu caci nu pot trimite mail la antena 1 adresa care e data pe situl lor cred ca nu e buna se intorc mesajele inapoi.I-am scris lui TEO,lui Catalin Botezatu,Cristian Tabara,la societati mari Romtelecom,rompetrol,Fundatia ANA,Povestiri Adevarate,Revista Taifasuri si a aparut articol,in FormulaAS nr.724 a aparut articol,in Femeia de azi de pe 7.08 a aparut articol.De la societati si fundatii nu am primit nici un semnal,am pus scrisorile recomandate cu confirmare de primire si le-au primit,Romtelecomul,si Peromul mi-au raspuns ca nu au prinse astfel de sponsorizari restul nimic...unde sa mai scriu?
am scris si la emisiunea :Oameni care ajuta oameni,mi-au raspuns ca vor sa prezinte cazul lui Dan dar la OTV se plateste de catre cel care este in emisiunea asta pentru doua aparitii caci intr-una singura nu se strang banii :5.500.EURO!!!inainte nu vor dupa ce strangi banii,spune-ti voi unde sa mai scriu,ce sa mai fac?????????daca as strange macar cei 5.500 euro m-as duce acolo,dar...

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna dimineata tuturor,
A mai trecut o zi fara sa am nici o veste de nicaieri!Cateodata ma intreb:oare vom reusi?Aseara tarziu am cautat pe net o adresa a lui Gica Popescu am gasit si am indraznit sa-i trimit un mesaj pe mail,poate...nu stiu ce sa mai zic,nu stiu ce voi face ,cum voi proceda daca va trece timpul si din multele scrisori pe care le-am scris catre societati mari,televiziuni,oameni de afaceri nu voi avea nici un raspuns,pentru a putea sa sper ca vom reusi...

bita doina

Mergi la inceput