Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

orice sfat imi este de folos.am deschis conturile sunt afisate pe linkul luiDan:http://ajutatilpedan.uv.ro,daca veri te rog sa-mi trimiti acele formulare,ca sa vad ce trebuie facut,transplantul lui Dan va fi cu celule STEM.Noi am luat legatura cu tatal lui GABITI,a fost cazul la Povestiri,si el ne-a dat toate datele despre spitalul dinChina,adresa de mail si asa i-am contactat.iti multumesc mult.TREBUIE sa reusim ,nu stiu cu dar O VOI FACE!!!!In cateva zile va fi gata si un site a lui Dan, mai amplu.Eu am scris si scriu continuu pe la fundatii,firme ,societeti mari,designeri de moda,cineva trebuie sa ne ajute,pana la urma.Dumnezeu nu ne va lasa asa!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

pentru toti cei care sunt interesati,au probleme similare va dau situl spitalului din China:www.nrrfr.com.
Doina Bita

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna Dimineata,
Stie cineva unde as putea sa-i scriu lui Irinel Columbeanu?

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Draga Doina, am exact formularele pentru clinica respectiva.
Ti le trimit pe mail arhivate cu .rar, doar ca nu am dresa :(
Imediat ce mi-o comunici le vei avea. Sper ca va vor scuti timp si bani pentru ca sunt sigura ca ai fi avut nevoie de traducerea lor pt. a sti exact ce se intampla si cum trebuie completate formularele, acordul, declaratia etc.
Astept.

Ripley si Ana Ecaterina(10.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

quote:
Originally posted by doinabita

Buna Dimineata,
Stie cineva unde as putea sa-i scriu lui Irinel Columbeanu?

bita doina


Doina,

Am citit povestea voastra si m-a impresionat,esti o mama tare puternica si sunt sigura ca o sa reusesti sa-l salvezi pe Daniel.
Cred ca lui Irinel ii poti scrie la B1tv sau poate o contactezi pe mamicuta de pe forum al carei copil a primit bani din partea lor.
Vreau sa te intreb ce mai face Gabiti de la Arad?Am vazut povestea lui la Acasa,de mai multe ori,cred ca incepind cu primele actiuni PRO,exact dupa accidentul lui si practic dupa venirea din China nu am mai prins noutati despre el.

Cu drag,
Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

adresa de mail al clinicii este:
nrrfr@gmail.com.
astept.

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Doina, adresa ta de mail, sau a sotului tau, nu adresa clinicii, cu aia nu am ce face :)

Ripley si Ana Ecaterina(10.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Am vorbit cu tatal lui Gabiti acum o luna,respira asistat doar 5-6 ore pe zi,mananca si fara sonda aia in stomac,are progresa,daca vrei iti dau nr. de telefon al lor,stiu ca trebuiau sa plece la recuperare in strainatate si nu reuseau,pot sa-i sun si sa le cer adresa de mail.care este de pe forum mamica acelei fetite?

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Nu sunt asa de puternica,dar trebuie,am vorbit acum o luna cu tatal lui Gabiti,este mult mai bine,vor sa mearga la recuperare si nu reusesc,deoarece vor la o clinica privata inafara nu mi-a spus unde,ii trebuiau programari...o sa-i cer adresa de mail diseara si daca vrei ti-o dau.Multumesc pentru incurajari.

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Doina, va doresc sanatate si multa putere sa mergeti inainte, sa ajungeti in Chine, de unde sa reveniti numai cu vesti bune ! Doamne ajuta !
Multumim pt. vestile despre Gabitzi, a carui poveste am urmarit-o si eu la tv. !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput