Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

AJUTATI-L PE DAN DAN SA MEARGA DIN NOU!

Redati-mi viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Doamne ajuta-l pe Dan sa mearga din nou!

Redati-mi viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

doina azi am depus banii..iertare de intarziere..
am depus de la...
ionella3003..60 Ro
blackpanterro....25 dolari
Doamne ajuta!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Liana, iti multumesc mult, si tie, dar si fetelor, le multumesc mult de tot!Doamne ajuta!
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Redati-mi viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balauru spune:

Ajutati-ma sa merg din nou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Cand citesc ce scrie Dan la subiectul deschis de el, imi vine sa plang, si plang.Cate ganduri, dorinte are si nu spune...
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Redati-mi viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balauru spune:

Fara ajutorul vostru viata mea ar putea lua o turnura mai tragica decat acum 10 ani, caci parintii mei nu sunt nemuritori...
Ajutati-ma sa merg din nou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

azi am mai primit un pliculet pentru tine Dan..sunt 100 Ron si sunt de la dana e am sa'i trimit cand ma intorc de la unguri..maine dimineata plec si nu mai am cum sa ii trimit..
Multumim dana e!!!
Numai bine Dan!!!tot inainteee!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica_g spune:

Draga Doina,
...sper ca iti mai amintesti de mine... Imi pare rau sa vad ca nu ati avansat simtitor in strangerea banilor, da' eu tot zic sa nu disperati! Poate lumea crede ca inca mai are timp sa bage mana in buzunar, chiar si pt o suma modica!

Vroiam sa te rog, de fapt, sa revin cu rugamintea de a completa acel contract de sponsorizare (mecenat). Eventual, mi-ar prinde f f bine daca ai putea sa mi-l trimiti prin posta (iti dau datele firmei pe PM). Imi propusesem sa-l completez eu, da' nu am reusit sa-mi revin din criza de timp in care am intrat de cand am nascut-o pe Sara.

Tin sa precizez ca depinde f mult de acest contract (sa fie semnat, adus, vazut...) pt a-i mai putea convinge (pe ei, sau pe altii) sa mai dea ceva bani!

Mai am o suma micutza pt tine! Astept sa-mi spui cum crezi ca ti-e mai usor sa-mi trimiti contractul, si iti trimit si pt aceasta datele (pana atunci, poate ajung si la banca; daca nu reusesc, trebuie sa ai incredere ca-i voi pune, caci fara documentul care atesta plata nu pot inregistra contractul: nu am de gand sa te pacalesc!!!).

Cred ca sunt incoerenta... Sunt f f obosita...

Dan, multa, multa forta! Ai sa vezi: Dumnezeu te iubeste, si-ti va raspati credinta cu cel mai minunat dar pe care-l astepti de la viata aceasta!!!

Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Voi completa contractul maine, caci nu am scaner , iar prietena mea care are scaner, este plecata si se intoarce maine, ca sa il completez trecuie sa-l scot mai intai la imprimanta , tot la ea si apoi il voi scana si il voi trimite tie.Daca tu crezi ca e mai bine pot sa il trimit si prin posta!Iti multumesc mult de tot!
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Redati-mi viata!

Mergi la inceput